Technik Produkcji 89 views1 application

Zakres obowiązków

  • Wsparcie działu produkcji w analizach oraz rozwiązywaniu bieżących problemów związanych z procesem produkcyjnym,

  • Analiza błędów oraz określanie ich przyczyn,

  • Wsparcie przy kwalifikacji procesów,

  • Wykonywanie pomiarów i badań towarzyszących produkcji,

  • Udział w projektowaniu rozmieszczenia maszyn i urządzeń oraz reorganizacji stanowisk pracy i cyklu produkcyjnego,

  • Udział w projektach ciągłego doskonalenia.

Oferujemy

  • Umowę o pracę – po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony (cały etat lub część),

  • Stabilne zatrudnienie i perspektywa długofalowej współpracy,
  • Miła i przyjazna atmosfera w pracy,

  • Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży automotive,
  • Możliwość rozwoju wewnątrz struktur firmy,

  • Bezpłatne kursy językowe, dofinansowanie szkoleń i kursów, możliwość uzyskania uprawnień,
  • Atrakcyjny system premii miesięcznych i kwartalnych oraz nagród kwotowych i rzeczowych,

  • Atrakcyjny pakiet socjalny: MultiSport za 35, zł, bezpłatna opieka medyczna, dwudaniowy obiad za 9 zł, bony świąteczne, szeroki pakiet ubezpieczenia grupowego na życie,

  • Program rekomendacji pracowników,

  • Darmowy parking dla pracowników, udogodnienia dla rowerzystów.

Wymagania

  • Orientacji w technikach wytwarzania i montażu,

  • Wykształcenia min. średniego kierunkowego (technik mechanik, mechatronik),

  • Podstawowej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego,

  • Kreatywności, zdolności analitycznego myślenia, umiejętności pracy w zespole.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

More Information

  • This job has expired!
Company Information
    Total Jobs 0
  • Branża Production
  • Company size Over 250 employees
  • Address ulica Eugeniusza Kwiatkowskiego 7, Wrocław