Technik Utrzymania Ruchu 50 views

Do naszych zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w Brzegu, Nysie oraz Otmuchowie poszukujemy Techników Utrzymania Ruchu.

Zakres obowiązków

  • utrzymanie w ruchu linii produkcyjnych i urządzeń peryferyjnych

  • zapobieganie awariom, usuwanie pojawiających się usterek

  • dokonywanie przeglądów, konserwacji maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • uzupełnianie dokumentacji z obszaru UR oraz przygotowywanie raportów

Oferujemy

  • umowę o pracę, w pełnym wymiarze godzin, w systemie pracy zmianowym
  • rozwój – możliwość nauki od najlepszych: pakiet specjalistycznych i unikalnych szkoleń, współpracę z wysokiej klasy ekspertami
  • samorealizację – masz przestrzeń do własnych pomysłów i wykorzystania swoich talentów – uważnie Cię słuchamy
  • life balance – wczasy pod gruszą, dodatki świąteczne, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU i pakietów medycznych
  • transparentne wartości: Pasja, Odwaga, Partnerstwo – u nas poczujesz je na każdym krok

Wymagania

  • chęci do nauki i rozwoju
  • doświadczenie w odbywaniu stażu lub pracy na takim samym lub podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • praktyczna umiejętność czytania schematów elektrycznych, schematów maszyn i urządzeń
  • zmysł techniczny
  • uprawnienia SEP E1, mile widziane: SEP E2 i E3
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • precyzja i dokładność w wykonywaniu codziennych zadań

More Information

  • This job has expired!
Company Information
    Total Jobs 0
  • Branża FMCG, Production
  • Company size Over 250 employees
  • Address ul. Nyska 21 48-385 Otmuchów
Connect with us