Technolog 78 views

Zakres obowiązków

  • opracowanie procesów technologicznych dla uruchomionych procesów i usług,
  • opracowanie szczegółowych instrukcji technologicznych,
  • opracowanie i kwalifikowanie kart braków,
  • nadzorowanie prawidłowości przebiegu procesu zmian technologicznych w Spółce,
  • przygotowanie danych do kalkulacji kosztów procesów technologicznych.

Oferujemy

  • Karta MultiSport – oferujemy kilka pakietów do wyboru z dofinansowaniem dla pracownika w wysokości 50%.
  • Stabilne warunki zatrudnienia – Umowa o pracę.
  • Opieka medyczna LUXMED – Bezpłatna opieka medyczna dla pracowników.
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych – Dodatki na Święta oraz urlop.
  • Dodatek motywacyjny.
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • Rozwój zawodowy – Szkolenia zawodowe, możliwość nauki od wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość procesu technologicznego (montaż),
  • umiejętność rysowania w AutoCad lub Solidworks,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz umiejętność pracy w środowisku windows,
  • znajomość systemu INFOR LN,
  • wyobraźnia przestrzenna, analityczne myślenie, myślenie przyczynowo skutkowe.

More Information

  • This job has expired!
Company Information
    Total Jobs 0
  • Branża Production
  • Company size Over 250 employees
  • Address Jelcz-Laskowice
Connect with us