Technolog produkcji betonu 136 views

Firma ZPB Kaczmarek  sp. z o.o. sp.k. – zatrudni na stanowisko:

Technolog Produkcji Betonu

Miejsce pracy: Wszemirów 100, (gm. Prusice)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – inżynier górnictwa/geoinżynierii/geologii lub pokrewne – oferta również skierowana do studentów IV i V roku
  • obsługa komputera, Auto CAD, COREL
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku technologa mile widziane
  • dokładność, samodzielność i zaangażowanie

Główne zadania:

  • współpraca merytoryczna z zakładowym laboratorium w zakresie prowadzonych badań laboratoryjnych oraz sposobu opracowywania procedur, ich wdrażania, kontroli i nadzoru
  • raportowanie stanu wdrożenia procedur
  • przygotowanie dokumentacji nowych produktów, tj. kart produktów, deklaracji właściwości użytkowych, materiałów informacyjno-technicznych dla działu marketingu
  • kontakt z zewnętrznymi jednostkami naukowo – technicznymi, notyfikowanymi, laboratoriami badawczymi
  • przygotowanie materiałów niezbędnych do otrzymania krajowych ocen technicznych
  • udział w konferencjach oraz seminariach technicznych
  • promowanie firmy na zewnętrznych spotkaniach branżowych

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie, premie uznaniowe
  • możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji

Szczegółowe informacje dotyczące oferty można uzyskać pod nr tel. 669045886

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ZPB Kaczmarek Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Rawiczu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest ZPB Kaczmarek Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Rawiczu (Folwark 1, 63-900 Rawicz). Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wszelkie informacje dotyczące praw przysługujących osobom fizycznym, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce Prywatności na naszej stronie internetowej:

www.zpbkaczmarek.pl/dla-klienta/polityka-prywatnosci

More Information

  • This job has expired!