Technolog – Programista 466 views8 applications

Witam wszystkich,

w związku z planowanym powiększeniem naszego zespołu poszukujemy Technologa – programisty. Osoba na tym stanowisku będzie zajmowała się tworzeniem programów i zleceń produkcyjnych na wypalarki laserowe, układała kolejność produkcji, rozwiązywała problemy technologiczne współpracując z operatorami.

Opis stanowiska:

  • Programowanie maszyn CNC ( lasery) planowanie kolejności zleceń produkcyjnych
  • Tworzenie programów oraz rozliczeń materiałowych
  • Współpraca z działem handlowym oraz działem produkcji
  • Modyfikacja dokumentacji technicznej pod potrzeby produkcji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, kierunki techniczne, mechaniczne
  • absolwenci, studenci ostatnich lat, studenci zaoczni
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • znajomość programów CAD/CAM
  • znajomości pakietu MS Office
  • znajomości języka angielskiego
  • bardzo dobrej organizacji pracy, sumienności,
  • osoby zorganizowanej i spokojnej
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy

  • stabilizację zawodową
  • umowę o pracę
  • pracę z najnowszą technologią
  • szkolenie wewnętrzne i zewnętrzne
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • wdrożenie w pierwszą pracę
  • praca na pełen etat w godzinach 7.00-15.00

More Information

  • Only candidates can apply for this job.
Company Information
    Total Jobs 0
  • Branża Production
  • Address ul. Grafitowa 4, Radwanice koło Wrocławia
Connect with us