Tester Oprogramowania 280 views

Lokalizacja: Częstochowa

Obowiązki:
– Przygotowywanie przypadków testowych w oparciu o wymagania;
– Testowanie oprogramowania dla aktywnych systemów bezpieczeństwa wspomagających kierowcę tj: kamery, radary, lidary i inne;
– Wyszukiwanie błędów w oprogramowaniu;
– Dostarczanie informacji na temat testowanego oprogramowania, raportowanie niezgodności.

Wymagania:
– Wykształcenie wyższe w tym studenci ostatnich lat (preferowane kierunki: Elektronika, Elektrotechnika, Informatyka lub pokrewne);
– Znajomość dowolnego języka programowania (m.in. Python, C, C++);

– Podstawowa wiedza z zakresu elektroniki i elektrotechniki;
– Język angielski na poziomie komunikatywnym;
– Mile widziana znajomość magistrali komunikacyjnych wykorzystywanych w branży automotive.

Oferujemy:
– Pracę z najnowszymi technologiami w obszarze elektroniki oraz oprogramowania w przemyśle motoryzacyjnym;
– Secjalistyczne szkolenia oraz wsparcie rozwoju pracownika;
– Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej;
– Pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, karta sportowa, pakiet relokacyjny;
– Umowę o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich;
– Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy w formie hybrydowej.

Be part of our ZF team as Tester Oprogramowania and apply now!

More Information

  • Only candidates can apply for this job.
Company Information
Connect with us