Podczas szkolenia przedstawimy: – dlaczego organizacje muszą dbać o cyberbezpieczeństwo – omówimy aktualne trendy i wektory ataków – zaprezentujemy praktyczne demo infekcji złośliwym oprogramowaniem w środowisku na żywo – doradzimy, w jaki sposób studenci mogą lepiej przygotować się do pierwszego stanowiska w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. – omówimy również profile cyberbezpieczeństwa, aby pomóc rozpoznać, w jakim kierunku można się rozwijać. SZKOLENIE ON-LINE. … Czytaj dalej Zainwestuj w swoja przyszłość i pracuj w cyberbezpieczeństwie. Weź udział w wykładzie a powiemy Ci jak zacząć!