Gala "Mój Idealny Pracodawca"

Data publikacji: 2017-04-05 14:42:25

Gala MÓJ IDEALNY PRACODAWCA zbliża się wielkimi krokami!

Kiedy: 23 maja 2017

Gdzie: budynek D-20 Politechniki Wrocławskiej

Co: Gala jest finałem badania Mój Idealny Pracodawca, którego głównym celem jest poznanie oczekiwań studentów wobec pierwszej pracy zaraz po studiach. Badanie prowadzone jest co roku i wyłania najbardziej popularnych wśród studentów Politechniki Wrocławskiej pracodawców.

Gali towarzyszy również Sesja Networkingowa, podczas której studenci i absolwenci będą mieli okazję porozmawiać przy kawie z specjalistami HR i menadżerami o karierze zawodowej i prowadzonych rekrutacjach!

Badanie "MÓJ IDALNY PRACODAWCA"!

Do 20 kwietnia trwało badanie "Mój Idealny Pracodawca", gdzie to Wy oddawaliście głosy i dzieliliście się z nami swoimi opiniami. W tym roku oddaliście ponad 1200 głosów!!

Wypełniając formularz mieliście szansę zgarniąć fantastyczne nagrody:

- 3 bony, po 300 zł każdy, do popularnej sieci księgarni
- 10 bonów do stołówki w Strefie Kultury Studenckiej – każdy bon po 100 zł.
- 10 bonów do Punktu Ksero – każdy bon po 100 zł.

Ogłoszenie zwycięzców nastąpi podczas Gali Pracodawców o 11:00. Musisz tam być, ponieważ może to własnie Ty jesteś zwycięzcą!

Dzięki Waszym głosom pracodawcy dowiedzą się, jakie są Wasze oczekiwania względem pierwszej pracy - otrzymają oni raport, dzięki któremu poznają się co jest dla studentów najważniejsze.

Raport z badania 2017 znajdziesz tu.

Weź udział w Gali Mój Idealny Pracodawca!

Już 23. maja nagrodzimy najlepszych Pracodawców, których wybiorą studenci PWr.
Nie czekaj, aż kariera zapuka do Twoich drzwi - przyjdź do budynku D-20, 23 maja o godzinie 11:00 poznaj Idealnego Pracodawcę i weź udział w Sesji Networkingowej z pracodawcami!

W programie:

• 11.00 - 12.00 - Ogłoszenie Najlepszego Pracodawcy wg opinii studentów Politechniki Wrocławskiej oraz wyników konkursu dla studentów.
  • 12.00 – 15.00 - Sesja networkingowa z pracodawcami.

W sesji networkingowej weźmie udział ponad 60 pracodawców!

Będą z nami na pewno:

Zaprasza Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej i Brygada Kariery!