warsztat „Introduction into Wireless Indoor Coverage Systems“

Data publikacji: 2017-10-04 12:56:31

Zapraszamy na warsztat organizowany przez firmę MUGLER AG.

Pracownicy naszej firmy MUGLER AG bardzo serdecznie zapraszają studentów kierunków związanych z telekomunikacją, elektroniką oraz kierunkó pokrewnych do uczestnictwa w warsztatach „Introduction into Wireless Indoor Coverage Systems“.

Warsztaty odbędą się w języku angielskim i będą dotyczyły wprowadzenia do projektowania, budowy oraz uruchomienia wewnętrznych systemów łączności bezprzewodowej dla publicznych oraz niepublicznych sieci. Podczas warsztatu będziemy dyskutować o potrzebach oraz wyzwaniach dotyczących wewnętrznych systemów łączności oraz pokażemy jak należy je prawidłowo zaprojektować, zbudować oraz zmierzyć.

Mugler AG jest firmą, która od czasu powstania w 1990 roku stała się liderem w dostarczaniu usług w branży telekomunikacyjnej.

Posiadając pełny Know-How firma Mugler realizuje ogólnoeuropejskie projekty dla wielu sieci telekomunikacyjnych (zarówno mobilnych, jak i stacjonarnych). Zakres usług obejmuje cały cykl życia projektu: od planowania, wykonania i odbioru, do eksploatacji oraz serwisu (365/7/24).

Warsztaty odbędą się dnia 19.10.2017 (czwartek).

Godz. 09:00 – 15:00 (firma zapewnia ciepły posiłek w porze obiadowej).

Budynek SKS (Strefa Kultury Studenckiej), Sala C.

Na warsztaty obowiązują zapisy!

Na spotkaniu będzie możliwość porozmawiania o rozpoczęciu swojej kariery w Niemczech. Poznajcie oferty pracy, praktyk i staży w firmie Mugler AG!

warsztaty firmy mugler