Wycieczka po fabryce PURINA - zapisy zamknięte!

Data publikacji: 2017-11-29 14:31:41

Zapisy zamknięte! Sprawdźcie maile: Prosimy o potwierdzenie udziału!

 

Czy wiesz co to TPM? Chcesz zobaczyć jak to działa?

 

Zapraszamy na wycieczkę po fabryce Nestle Polska S.A. Oddział Purina NWW. Opowiemy o narzędziach TPM i pokażemy jak to wygląda w praktyce. Zobacz jak wygląda najnowocześniejsza fabryka Nestle w Europie.

TPM (Total Productive Maintenance) – całkowite produktywne utrzymanie maszyn. Celem nadrzędnym TPM jest zero awarii i zero defektów wynikających z pracy maszyny.Podczas zajęć prześledzimy cały proces wdrożenia TPM w organizacji: Kluczowe kroki w jego wdrożeniu, nadzór nad realizacją i doskonaleniem tego systemu. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z metodami praktycznego wdrożenia systemu TPM oraz zasad organizacji szczupłego utrzymania ruchu Lean Maintenance.

Oferta skierowana jest głównie do studentów kierunków związanych z inżynierią produkcji, automatyką i robotyką oraz kierunków pokrewnych.

 

Wycieczka odbędzie się 08.12.2017 w godzinach 8:30 – 13:00

Zapewniamy dojazd autobusem 507 (rozkład w internecie) oraz powrót.

Zapisz się już teraz!

 

Firma Nestlé rozpoczęła działalność w Polsce w 1993 r. Dzisiaj produkuje i sprzedaje produkty żywnościowe pod tak znanymi markami jak m.in. NESCAFÉ, Nestlé, GERBER czy WINIARY. Koncern posiada również udziały w firmach wytwarzających i dystrybuujących wodę mineralną (m.in. NAŁĘCZOWIANKA, PERRIER, VITTEL) oraz w Toruń-Pacific CPP, największym w kraju producencie płatków śniadaniowych. Najnowszą inwestycją Nestlé w Polsce jest zakład w Nowej Wsi Wrocławskiej - PURINA - zajmujący się produkcją karmy dla zwierząt. W ofercie PURINA znajduje się karma dla psów i kotów tak znanych marek jak: FRISKIES, GOURMET, PRO PLAN, DOG CHOW, CAT CHOW. Zakład obecnie zatrudnia ponad 900 osób.


 

Już 4.12.2017 firma Purina poprowadzi warsztaty dla studentów kierunków związanych z inżynierią produkcji, automatyką i robotyką oraz kierunków pokrewnych.

Więcej informacji znajdziecie tutaj:

Warsztaty "TAGOWANIE - SYSTEMY ZAWIESZEK"

Polecamy również

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »