13-14 marca CAMPUS RECRUITMENT - TARGI PRACY I PRAKTYK POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ

Data publikacji: 2018-01-18 09:43:50

Już 13 marca rozpocznie się największe wydarzenie Biura Karier Politechniki Wrocławskiej - Campus Recruitment. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął JM Rektor Politechniki Wrocławskiej prof. dr hab. inż. Cezary Madryas. Są to Targi Pracy i Praktyk organizowane specjalnie dla studentów i absolwentów! Podczas wydarzenia spotkasz przedstawicieli firm z wielu branż inżynierskich. Wszystkie firmy obecne na targach będą rekrutować! Czekamy na Ciebie od 9:00 do 16:00 w budynku C-13.

Nasze targi podzieliliśmy na dwa dni:

13.03.18 r. - DZIEŃ DLA IT - Tego dnia wszystkie firmy będą szukały osób związanych z branżą IT.

14.03.18 r. - DZIEŃ DLA INŻYNIERÓW - W ten dzień spotkasz wiele firm z różnych branż, z wyłączeniem IT (budownictwo, inżynieria środowiska, chemia, automotive, finanse, produkcja i wiele innych). U nas każdy Wydział znajdzie coś dla siebie.

Aby lepiej przygotować się do Campus Recruitment:

1. Dwa tygodnie wcześniej poznaj oferty pracy, praktyk i staży firm biorących udział w targach.

2. Weź udział w szkoleniach z pisania dokumentów aplikacyjnych, rozmów rekrutacyjnych czy z pracy B2B, które organizujemy przed targami.

3. Umów się na indywidualne konsultacje z naszymi doradcami zawodowymi i przygotuj się na 100%.

Podczas Targów zobacz, jakie atrakcje przygotowaliśmy w Strefie Studenta:

Przegapiłeś szkolenie, albo nadal nie jesteś pewny, czy twoje CV zainteresuje pracodawców? Doradcy z Biura Karier Politechniki Wrocławskiej pomogą Ci ulepszyć dokumenty rekrutacyjne podczas trwania Campusu a także przez cały rok akademicki!

Nie masz odpowiedniego zdjęcia do twojego CV? Nic nie szkodzi! Podczas targów profesjonalne zdjęcia do CV wykona Bartek Świadkowski.

• DRUKOWANIE DOKUMENTÓW REKRUTACYJNYCH

Skonusultowałeś już CV z doradcami i wykonałeś profesjonalne zdjęcie? Teraz możesz zebrać wszystko w całość i wydrukować w naszej strefie, aby jeszcze tego samego dnia zachwycić pracodawców.

• MAKIJAŻ BIZNESOWY

Profesjonalni makijażyści wykonają makijaż biznesowy za darmo! Udzielą porad makijażowych i pielęgnacyjnych dopasowanych do potrzeb uczestników. Do wygrania będzie też 10 zaproszeń do salonu Estee Lauder we Wroclawii na bezpłatny, pełny makijaż.

Nie przegap szansy na zdobycie fantastycznych nagród! Dołącz do wydarzenia i bądź na bieżąco.

Do zgarnięcia m.in.:

- Zdalnie sterowany robot BB-8 Star Wars od firmy Altimi Software House!

- Zaproszenia na makijaż do salonu Estee Lauder do Wroclawii!

- Czytnik ebooków - ecFEED

- Kubek termiczny -  ERBUD

- Drony- DROPTICA

Dwa tygodnie po Campus Recruitment odbędą się szybkie rekrutacje:

Po Targach do końca marca pracodawcy będą rekrutować na terenie kampusu. Każdego dnia, będziesz mieć możliwość porozmawiania z innym pracodawcą. Zapoznaj się z profilem firmy i jej ofertami pracy, praktyk i staży. Pamiętaj o zabraniu CV oraz odpowiednim biznesowym dress codzie!

Harmonogram rekrutacji znajdziesz poniżej:

15.03.2018 - SKS, sala 214, „Procter and Gamble (P&G) – prezentacja ról w IT i inżynierskich dostępnych w P&G + test logicznego myślenia dla chętnych (I etap rekrutacji, więcej na pgcareers.com

16.03.2018 - sala 1.02, bud. H14, ELECTROLUX POLAND SP. Z O. O

19.03.2018 - sala 1.05, bud. H14, UBS

20.03.2018 - bud. H14 sala 1.02. - Kiwee s.c. Anna Sawicka, Tomasz Gajewski

21.03.2018 - sala 1.02, bud. H14, Grupa PCC

22.03.2018 - sala 1.02. i 1.05., bud. H14, NOKIA SOLUTIONS AND NETWORKS SP. Z O. O

23.03.2018 - sala 1.02, bud. H14, Essity Operations Poland SP. Z O. O

26.03.2018 - sala 1.02,  bud. H14, Credit Agricole BANK POLSKA

27.03.2018 - sala 1.02, bud. H14, Accenture SP. Z O. O

28.03.2018 - sala 1.02, bud. H14, ERBUD S.A.

PATRONAT

POZNAJ wszystkich PRACODAWCÓW CAMPUS RECRUITMENT

Zainteresowani? Dołączcie do wydarzenia! Widzimy się 13 i 14 marca w C13!

Regulamin Campus Recruitment 2018