Poznaj pracodawców CAMPUS RECRUITMENT 2018

Data publikacji: 2018-02-07 14:15:54

Zapraszamy studentów i absolwentów 13 i 14 marca 2018 na największe wydarzenie organizowane przez Biuro Karier  - CAMPUS RECRUITMENT! Honorowy patronat nad wydarzeniem objął JM Rektor Politechniki Wrocławskiej prof. dr hab. inż. Cezary Madryas.

Wszystkie firmy obecne na targach będą rekrutować! Czekamy na Ciebie od 9:00 do 16:00 w budynku C-13.

Szukasz pracy, praktyki lub stażu? Przygotuj się do Campus Recruitment:

1. Dwa tygodnie wcześniej poznaj oferty pracy, praktyk i staży firm biorących udział w targach - patrz poniżej.

2. Weź udział w szkoleniach z pisania dokumentów aplikacyjnych, rozmów rekrutacyjnych czy z pracy B2B, które organizujemy przed targami.

3. Umów się na indywidualne konsultacje z naszymi doradcami zawodowymi i przygotuj się na 100%.

Sponsorzy 13.03.2018

Sponsor 14.03.2018

PRACODAWCY

Zainteresowani? Dołączcie do wydarzenia! Widzimy się 13 i 14 marca w C13!