Warsztaty "Jak przygotować się do rekrutacji?" z firmą KRUK.

Data publikacji: 2018-04-12 11:35:09

Zapraszamy studentów Politechniki Wrocławskiej na warsztaty prowadzone przez przedstawicieli firmy KRUK pod nazwą: „Jak przygotować się do rekrutacji?”

Spotkanie poprowadzą specjalistki ds. rekrutacji, prowadzące procesy rekrutacyjne na wszystkie rodzaje stanowisk w Grupie KRUK.

Będzie to okazja do zdobycia wiedzy na temat tego jak dobrze przygotować się do spotkania rekrutacyjnego, oraz możliwość zadania pytań i konsultacji swoich dokumentów aplikacyjnych z osobami, zajmującymi się rekrutacją na co dzień.

Temat: Jak przygotować się do rekrutacji?

1. Od czego zacząć poszukiwania pracy?
  2. Jak napisać dobre CV?
  3. Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy?
  4. Pierwsza zasada: Bądź sobą!
  5. Przemyśl swoje mocne strony- przekonasz się, jak wiele ich posiadasz.
  6. Nie bój się pytać- spotkanie rekrutacyjne jest również dla Ciebie!

Termin: 19.04.2018 (czwartek)

Godzina: 11:00

Czas trwania: 60 minut (po warsztacie możliwość indywidualnych konsultacji)

Miejsce: Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej, Wyb. Wyspiańskiego 40, bud. H-14, sala 1.05

Prowadzące: Ania Zarkadas &Ania Garncarek- Specjalistki ds. Rekrutacji, KRUK S.A

Anna Zarkadas – absolwentka Kulturoznawstwa na Wydziale Nauk Historycznych i Pedagogicznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Z obszarem HR i firmą KRUK związana od sześciu lat. Uwielbia rozmawiać z ludźmi i obserwować ich rozwój dlatego z pasją uczestniczy w procesach rekrutacyjnych oraz działaniach Employer Brandingowych.

Anna Garncarek- absolwentka Psychologii Społecznej na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Opolskiego. Doświadczenie zawodowe w obszarze HR zdobywa od czterech lat. Uwielbia poznawać nowych ludzi, rozmawiać z nimi dlatego prowadzenie procesów rekrutacyjnych jest tym, co sprawia jej radość.

Warsztaty adresowane do studentów wszystkich kierunków, maksymalna liczba osób: 20.

ZAPISY ZAKOŃCZONO