Spotkanie i szybka rekrutacja z firmą FlightScope!

Data publikacji: 2018-04-17 08:57:14

Wykład oraz szybka rekrutacja firmy FlightScope!

Zapraszamy studentów i absolwentów ostatnich roczników Elektroniki, Elektrotechniki, Informatyki oraz Automatyki na spotkanie z firmą FlightScope, które odbędzie się 30 maja o godzinie 9.00 w sali 1.05 w budynku H-14.

Przedstawiciele firmy przygotowali wiele prezentacji multimedialnych, filmów, schematów rozwiązań, które na pewno będą interesujące dla studentów Politechniki Wrocławskiej.

Dodatkowo zostaną przeprowadzone szybkie rekrutacje.

Zapisz się TUTAJ

FligtScope zakończyło niedawno realizację BNP Paribas Open 2018 w Indian Wells w Kalifornii, podczas którego wdrażali, po raz pierwszy do tej pory, futurystyczne rozwiązania programistyczne związane z prowadzeniem różnego rodzaju statystyk na kortach tenisowych.

Jest to najlepszy opis skali wydarzeń, które FlightScope ma okazję i przyjemność organizować.

Dla uczestników spotkania firma przygotowała różne gadżety - wszystkie unikatowe, własnego projektu i autorstwa!

FlightScope - Tworzy i rozwija zaawansowane systemy wsparcia wydarzeń sportowych. Korzystają z nich organizatorzy najbardziej prestiżowych turniejów świata. Aplikacje dostępne są na wszystkich popularnych platformach. Używają ich tenisiści i golfiści, trenerzy i kibice, podczas największych turniejów, na całym świecie.

FlightScope  is a provider of complementary IT services for tennis tournaments present in the global market for more than 30 years. Approved by ATP live scoring, LED screens with graphics content or CCTV are just few of many services which every tournament needs.