SPOTKANIE Z FIRMĄ ROECHLING AUTOMOTIVE. SEMINAR/RECRUITMENT EVENT ROECHLING AUTOMOTIVE.

Data publikacji: 2018-04-26 10:46:05

Uwaga! Spotkanie zostało przełożone na semestr zimowy 2018/2019. Zapraszamy w październiku!

Attention! The meeting was postponed to the winter semester 2018/2019, we invite you in October!

Zapraszamy studentów wydziałów Chemii, Elektroniki, Elektrycznego, Inżynierii Środowiska, Mechaniczno-Energetycznego i Mechanicznego na seminarium/wydarzenie rekrutacyjne w języku niemieckim, organizowane przez firmę Roechling Automotive  pt. „Możliwość pracy w Południowym Tyrolu (Włochy)”. Wymagany poziom języka niemieckiego to B2.  Spotkanie poprowadzi  Domenico Spinelli - Quality Director Europe South oraz inne osoby z działu HR.

Termin: 23.05.2018 (środa)

Godzina: 11:00

Miejsce: Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej, Wyb. Wyspiańskiego 40, bud. H-14, sala 1.05

Röchling Automotive Präsentation "Röchling Automotive: Ein Job in Südtirol (Italien)"

Qualitätsabteilung: Beschreibung der Stellen, Stellenangebote usw.

Fakultäten von Interesse: Fakultät für Chemie, Fakultät für Elektronik, Fakultät für Elektrotechnik, Fakultät für Umwelttechnik, Fakultät für Maschinenbau und Energietechnik, Fakultät für Maschinenbau

Das Niveau von Deutsch muss mindestens ein B2 sein.

Datum: 23/05/2018 (Mittwoch)

Zeit: 11:00 Uhr

Ort: Career Office der Technischen Universität Wroclaw, Wyb. Wyspiański 40, Gebäude H-14, Zimmer 1.05

Die Moderatoren sind: Domenico Spinelli, Quality Director Europe South

ROECHLING AUTOMOTIVE

Produkty zapewniające mniejsze zużycie paliwa i większy komfort. Zatrudniając ponad 5000 pracowników, Röchling Automotive jest Twoim partnerem w zakresie zintegrowanych rozwiązań systemowych w dziedzinie aerodynamiki, układu napędowego i nowej mobilności. Dzięki 42 lokalizacjom na 4 kontynentach jesteśmy globalnie pozycjonowani. Nasi inżynierowie, działający w 4 centrach rozwoju na całym świecie, współpracują z niemal wszystkimi producentami pojazdów, aby rozwiązać problemy przemysłu motoryzacyjnego w zakresie redukcji emisji, masy i zużycia paliwa.

Produkte für geringeren Kraftstoffverbrauch und mehr Komfort. Röchling Automotive ist mit über 5.000 Mitarbeitern Ihr Partner für integrierte Systemlösungen in den Bereichen Aerodynamik, Powertrain und Neue Mobilität. Mit 42 Standorten auf 4 Kontinenten sind wir global aufgestellt. Unsere Ingenieure, die weltweit in 4 Entwicklungszentren tätig sind, arbeiten mit fast allen Fahrzeugherstellern zusammen, um die Herausforderungen der Automobilindustrie zur Reduzierung von Emissionen, Gewicht und Kraftstoffverbrauch zu lösen.