Spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z CBA

Data publikacji: 2018-05-07 13:56:01

Myślisz o pracy w służbach specjalnych? Chciałbyś dołączyć do elitarnej jednostki walczącej z korupcją w Państwie? Chcesz dowiedzieć się więcej o przestępczości korupcyjnej i walce z nią?

Przyjdź na spotkanie z funkcjonariuszami CBA i posłuchaj o działalności Biura na rzecz zwalczania korupcji w Państwie, procedurze rekrutacyjnej oraz możliwych ścieżkach kariery.

Uczestnicy: spotkanie otwarte, adresowane do wszystkich zainteresowanych pracą/służbą w CBA,  a w szczególności do absolwentów oraz studentów ostatnich lat pierwszego i drugiego stopnia.

Data: 29 maja 2018 r.

Godzina: 11:00-13:00

Miejsce: sala 1.05. budynek H-14

Ramowy plan spotkania:

1. Korupcja – najważniejsze fakty.
  2. CBA – zadania i kompetencje.
  3. Nadużycia i korupcja – warsztaty, ćwiczenie postrzeganie uczciwości.
  4. Zwalczanie korupcji w Polsce, cele wyzwania – ćwiczenie: matryca analizy informacji o korupcji.
  5. Charakterystyka służby i procedura rekrutacyjna w CBA.

Osoby zainteresowane zachęcamy do przyniesienia cv.

Formularz zgłoszeniowy

Centralne Biuro Antykorupcyjne jest służbą specjalną powołaną do zwalczania korupcji w życiu publicznym i gospodarczym, w szczególności w instytucjach państwowych i samorządowych, a także do zwalczania działalności godzącej w interesy ekonomiczne państwa.

Obecnie poszukuje studentów ostatnich lat oraz absolwentów do służby lub pracy w zakresie m.in.: analiz, informatyki śledczej, elektroniki, łączności radiowej, bezpieczeństwa sieci teleinformatycznych, administrowania sieciami teleinformatycznymi, administrowania systemami informatycznymi, programowania, kierowania projektami teleinformatycznymi, pomocy technicznej (help-desk), obsługi prawnej, pracy operacyjno-rozpoznawczej, czynności dochodzeniowo-śledczych, czynności kontrolnych, ochrony informacji niejawnych i danych osobowych, logistyki, finansów, współpracy międzynarodowej.

Możliwe miejsca służby/pracy: Wrocław, Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Lublin, Łódź, Katowice, Kraków, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa.

Swoim funkcjonariuszom/pracownikom CBA oferuje:

• możliwość rzeczywistego wykorzystania nabytej wiedzy i umiejętności;
  • uczestnictwo w tworzeniu nowoczesnej służby specjalnej;
  • kontynuowanie rozwoju zawodowego i naukowego;
  • stabilne i korzystne warunki finansowe adekwatne do kompetencji i zaangażowania.

Rekrutacja prowadzona jest cały rok.

Kontakt w sprawach rekrutacji

22 437 15 06, rekrutacja@cba.gov.pl