Badanie losów zawodowych absolwentów/Graduates' professional career survey

Data publikacji: 2018-07-26 09:34:04

 

 

Szanowna Absolwentko, szanowny Absolwencie,

 

od 2013 roku prowadzimy badania losów absolwentów. W anonimowej ankiecie, którą otrzymasz na zakończenie studiów, prosimy o ocenę jakości kształcenia przez Politechnikę Wrocławską oraz informację, jak ukształtowała się Twoja sytuacja zawodowa po studiach. Możesz podzielić się z nami swoimi opiniami i uwagami na temat tego, co warto byłoby poprawić.

W celu wzięcia udziału w badaniu prosimy Cię o wypełnienie formularza oraz wyrażenie zgody na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych TUTAJ / HERE

(in order to participate in the Survey, please fill in the form and agree in the collection and processing of personal data)

 

Dzięki Twoim odpowiedziom dowiemy się czy program i formy nauczania, realizowane przez Uczelnię, w satysfakcjonujacym stopniu przygotowały Cię do wejścia na rynek pracy, oraz jak możemy Ci w przyszłości pomóc w rozwoju zawodowym, np. proponując odpowiednie dla Ciebie tematy studiów podyplomowych. Dodatkowo Twoja opinia pomoże osobom rozpoczynajacym studia, ponieważ dzięki niej będziemy mogli stworzyć jeszcze ciekawsze programy nauczania.

Poświęć nam 10 minut! Możesz mieć wpływ na kształcenie Twoich przyszłych pracowników lub współpracowników :) 

 

Cieszymy się, że jesteś członkiem naszej akademickiej społeczności. Jesteśmy przekonani, iż efekty kształcenia na Politechnice Wrocławskiej realnie przekładają się na poziom satysfakcji zawodowej - jesteśmy ciekawi Państwa opinii w tej kwestii. Dlatego już dziś zapraszamy właśnie Ciebie do udziału w uczelnianych Badaniach Losów Absolwentów.


Priorytetem dla Uczelni jest analiza zatrudnienia i sytuacji zawodowej absolwentów oraz ocena przydatności ich kompetencji w pracy zawodowej. Wyniki otrzymanych odpowiedzi posłużą również do ewaluacji programu studiów oraz udoskonalenia ich harmonogramów. Przyczynia się to m.in. do podwyższania jakości programów kształcenia.  Będziemy zatem wdzięczni za Twoje zaangażowanie oraz wsparcie w rozwoju marki Politechniki Wrocławskiej.

 

Serdecznie zachęcamy Cię do wypełnienia naszej ankiety TUTAJ

 

Jeśli ankieta została już wypełniona przez Ciebie - dziękujemy oraz życzymy wszystkiego dobrego!

 

badanie losów absolwentów

  

Raporty z badań:

 

ROK 2013

ABSOLWENCI 2012 po roku - badanie po roku od ukończenia studiów.

 

ROK 2014

ABSOLWENCI 2013 po roku  - badanie po roku od ukończenia studiów.

 

ROK 2015

ABSOLWENCI 2012 po 3 latach - badanie po 3 latach od ukończenia studiów.

ABSOLWENCI 2014 po 1 roku - badanie po roku od ukończenia studiów.

 

ROK 2016

ABSOLWENCI 2015 po roku  - badanie po roku od ukończenia studiów.

ABSOLWENCI 2013 po 3 latach - badanie po 3 latach od ukończenia studiów.

Polecamy również

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »