V Gala Pracodawców oraz sesja networkingowa 18.10.2018 za nami!

Data publikacji: 2018-10-27 12:35:22

W dniu 18 października 2018 roku Biuro Karier po raz piąty zorganizowało sesję networkingową dla studentów i absolwentów z udziałem pracodawców, która towarzyszyła V Gali Pracodawców – ceremonii wyróżnienia najlepiej ocenionych firm w uczelnianym, cyklicznym badaniu „Mój Idealny Pracodawca”.

Ideą wydarzenia było:

- realne wsparcie studentów i absolwentów Politechniki Wrocławskiej w poszukiwaniach pracy, praktyk i staży;

- zapoznanie studentów z rynkiem pracy;

- zachęcenie firm do współpracy z Biurem Karier;

- zwiększenie rozpoznawalności Uczelni wśród pracodawców i kandydatów;

- budowa sieci kontaktów w środowisku biznesu.

Pracodawcy biorący udział w sesji networkingowej byli przedstawicielami różnych branż, co umożliwiło zaproponowanie ofert pracy, praktyk, staży studentom i absolwentom większości wydziałów Politechniki Wrocławskiej. Niezależnie od kierunku studiów uczestnicy mogli skorzystać z profesjonalnego wsparcia naszych doradców zawodowych.

W wydarzeniu wzięło udział 47 firm

Oferty Pracy

Mondelez LEAR Atos Schneider Elecrtic Nokia Volvo Velux Budownictwo Kamiński Mahle Wabco DOLKOM LG Chem Electrolux

Elektomont Clearcode TIM Softcom Strabag Credit Suisse RawlPlug Capgemini Pruftechnik Hemmersbach Comarch Tornos

Globallogic Gamma Plus Terminalfour Toyota

W tym dniu stanowiska pracodawców odwiedziło według szacunków około 400 studentów i absolwentów.

Wydarzenie promowano takimi kanałami informacyjnymi jak: social media (zasięg ok. 12 tys. osób), audycja radiowa, prezentacje wyświetlane w różnych miejscach na PWr, kolportaż ulotek, marketing szeptany, prezentacje na dniach wstępnych dla pierwszorocznych studentów. Dodatkowo został wysłany kilkukrotnie mailing (newsletter) do studentów, absolwentów i pracodawców.

Głównym miejscem, gdzie znajdowały się wszystkie informacje związane z Galą Pracodawców i sesją były:

• strona Biura Karier Politechniki Wrocławskiej (podstronę opisującą wydarzenie odwiedziło 1576 osób);

• wydarzenie i szereg postów na Facebooku (Informacja o wydarzeniu dotarła do ponad 11 000 osób)

• szereg postów na Instagramie

• informacja na Linkedin