Warsztat „Jak przygotować się do rekrutacji?” z firmą Kruk S.A. - 14.11.2018

Data publikacji: 2018-10-31 17:03:25

 

Zapraszamy studentów Politechniki Wrocławskiej na warsztaty prowadzone przez przedstawicieli firmy KRUK pod nazwą: „Jak przygotować się do rekrutacji?”.

Spotkanie poprowadzą specjalistki ds. rekrutacji, prowadzące procesy rekrutacyjne na wszystkie rodzaje stanowisk w Grupie KRUK.

Będzie to okazja do zdobycia wiedzy na temat tego jak dobrze przygotować się do spotkania rekrutacyjnego, oraz możliwość zadania pytań i konsultacji swoich dokumentów aplikacyjnych z osobami, zajmującymi się rekrutacją na co dzień. 

Prowadzący: Ania Zarkadas &Ania Półtorak- Specjalistki ds. Rekrutacji, KRUK S.A

14.11.2018, Biuro Karier PWr, bud. H-14, godz. 11:00, sala 1.05

 

ZAPISZ SIĘ NA WARSZTAT TUTAJ

 

KRUK S.A. jest liderem rynku zarządzania wierzytelnościami.

W ciągu kilkunastu lat swojej działalności, z małej kilkunastoosobowej firmy, staliśmy się międzynarodową grupą finansową, wyspecjalizowaną w szeroko pojętym obszarze zarządzania należnościami. Obecnie w skład Grupy wchodzi szereg spółek oferujących kompleksowy, nowoczesny i zintegrowany pakiet usług, które jesteśmy gotowi dopasować do potrzeb i oczekiwań naszych partnerów w celu odzyskania ich wierzytelności. 

Polecamy również

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »