Zostań Ambasadorem Axxiome Polska na Politechnice Wrocławskiej!

Data publikacji: 2018-11-07 10:50:02

Zostań Ambasadorem Axxiome Polska!

Program skierowany jest do studentów 2-go lub 3-go roku Informatyki i Zarządzania lub Elektroniki Politechniki Wrocławskiej, zainteresowanych w przyszłości pracą w programowaniu.

Co oferujemy?

• możliwość odbycia 6-cio miesięcznego, płatnego stażu podczas którego nauczysz się programowania w ABAP-ie (język systemu SAP);
  • doświadczenie zdobyte we współpracy z międzynarodową organizacji specjalizującą się we wdrożeniach IT dla sektora bankowego i ubezpieczeniowego;
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach prowadzonych przez firmę;
  • atrakcyjne benefity;
  • certyfikat “Ambasadora Axxiome Polska”;

Zadania Ambasadora

• wsparcie przy organizacji i promocji wydarzeń na uczelni (targi pracy, warsztaty);
  • dystrybucja materiałów promocyjnych;
  • pełnienie funkcji łącznika pomiędzy firmą a organizacjami studenckimi, kołami naukowymi, uczelnią;

Nasze oczekiwania

• doświadczenie w organizacjach studenckich lub kołach naukowych;
  • wysoka komunikatywność i przedsiębiorczość;
  • chęć rozwoju w przyszłości w programowaniu;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: magdalena.lipowska@axxiome.com

Termin nadsyłania zgłoszeń: 23.11.2018.

Axxiome is a name synonymous with quality and value for financial services organizations that are looking to improve or build upon their IT operations. With offices and subsidiaries in many countries across 5 continents, Axxiome excels in transforming legacy banking and insurance platforms to modern solutions, and is considered a leader in implementation and integration of digitization initiatives across the globe.

Axxiome provides expert technical and advisory services to Financial Services Industry organizations and enables reduced complexity and cost. Axxiome’s professional consultants bring global experience, innovation and knowledge to customer projects. Axxiome’s omni-channel products help to apply the latest social, mobile and cloud concepts, and technologies in banks and insurance companies.

Axxiome Polska, to licząca blisko 100 Pracowników firma wdrożeniowa IT, z biurami we Wrocławiu oraz Opolu. Wyróżnia nas to, że Polska jest centrum zarówno technologii jak i usług administracyjnych dla całej Grupy. W Polsce zlokalizowany jest Chief Technology Officer (CTO) oraz wielu managerów odpowiedzialnych za działy na poziomie globalnym, w obszarach: technologia, produkty, architekci systemów IT, zarządzanie IT, finanse, HR.