"Twoja nowa praca" - spotkanie dla studentów z niepełnosprawnościami - Program "Absolwent w pracy" - 21.01

Data publikacji: 2019-01-10 12:30:32

Stowarzyszenie Twoje Nowe Możliwości we współpracy z Samodzielną Sekcją ds. Wsparcia Osób z Niepełnosprawnością serdecznie zapraszają studentów i absolwentów na spotkanie w sprawie projektu „Twoja Nowa Praca – Absolwent w Pracy”.

Termin: 21.01.2019                 Miejsce: Biuro Karier PWr, H-14, s.1.05            Godzina: 12.00-14.00

Dla kogo:

Studenci III roku studiów inżynierskich /Studenci I i II roku studiów magisterskich/absolwenci do 24 miesięcy od ukończenia studiów i posiadający umiarkowany bądź znaczny stopień niepełnosprawności i chcący podnieść kwalifikacje zawodowe oraz uzyskać pomoc w znalezieniu/zmianie pracy.

Spotkanie ma na celu przekazanie  informacji na temat Projektu- Twoja Nowa Praca-Program Absolwent.  Zapraszamy również na poczęstunek kawowy w trakcie spotkania.

Korzyści dla studentów i absolwentów, którzy przystąpią do programu Twoja Nowa Praca –Program Absolwent

-maksymalnie aż 12 miesięcy różnych form wsparcia dla uczestnika

-wsparcie finansowe w postaci dodatku motywacyjnego ( dla osób aktywnie szukających pracy oraz w pierwszych miesiącach zatrudnienia)

-bon szkoleniowy o wartości 5 000 zł do wykorzystania na szkolenia podnoszące kwalifikacje