AKADEMICKIE TARGI PRACY CAMPUS RECRUITMENT - 19-21 MARCA 2019

Data publikacji: 2019-01-16 09:18:57

Zapraszamy na 3-dniowe Akademickie Targi Pracy Campus Recruitment  organizowane przez Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej oraz Fundację Manus.

Już 19-21 marca 2019!!!

W tym roku ATP łączy siły z Campus Recruitment. Oba te wydarzenia niezmiennie cieszyły się dużym zainteresowaniem studentów jak i absolwentów wrocławskich uczelni, co przekładało się na bardzo skuteczną rekrutację wystawców.

Dla studentów i absolwentów udział w wydarzeniu to niepowtarzalna okazja do bezpośredniego kontaktu z pracodawcami. Możesz porozmawiać z nimi o zagadnieniach związanych z zatrudnieniem, a także złożyć im swoje dokumenty aplikacyjne!

Aby Twój kontakt z firmami był jak najszerszy, każdorazowo zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu kilkudziesięciu pracodawców z różnych branż. Dzięki temu w krótkim czasie zbierzesz wiele interesujących Cię informacji i dotrzesz ze swoją kandydaturą w wiele miejsc.

Dla pracodawców nasze targi to możliwość dotarcia do najlepszych studentów i absolwentów, zanim uczynią to inni!

To równieź kreowanie pozytywnego wizerunku w środowisku akademickim!

Zapraszamy wszystkich pracodawców do zapoznania się z naszą OFERTĄ

(English Version)

W II dzień Targowy będzie DEDYKOWANa strefa dla DATA SCIENCE - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ TUTAJ