Badanie "Mój Idealny Pracodawca"

Data publikacji: 2019-03-18 15:34:57

Raz w roku zapraszamy studentów do aktywnego udziału w wyborze najlepszych pracodawców. Uczestnicząc w tym badaniu i dzieląc się swoją opinią masz szansę nie tylko wygrać cenne nagrody, ale przede wszystkim pomożesz wyłonić godne polecenia firmy, które posiadają najaktualniejsze miejsca pracy. Staniesz się tym samym współtwórcą Rankingu Pracodawców, którego wyniki są ogłaszane każdego roku podczas Gali Pracodawców, a następnie publikowane na naszej stronie internetowej.

Weź udział w badaniu!

Liczy się każdy głos!  Do 17 kwietnia 2019r. trwa badanie "Mój Idealny Pracodawca".

Wypełnij ankietę i zgarnij fantastyczne nagrody:

3 smart band-y, 5 powerbank-ów, 5 ładowarek słonecznych oraz 3 pendrive-y o poj. 64 Gb.

Tu możesz wypełnić ankietę: KLIKNIJ

Biorąc udział w badaniu, dasz znać pracodawcom, jakie są Twoje oczekiwania względem pierwszej pracy - otrzymają oni raport, dzięki któremu dowiedzą się co jest dla studentów najważniejsze.

Regulamin konkursu znajdziesz TU

Weź udział w Gali Pracodawców!

Cyklicznie, w Maju, nagrodzamy najlepszych Pracodawców, których wybiorą studenci PWr.
Nie czekaj, aż kariera zapuka do Twoich drzwi - przyjdź na Galę i poznaj Idealnego Pracodawcę!
Więcej informacji już wkrótce!

Zaprasza Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej i Brygada Kariery!

Regulamin konkursu znajdziesz TU

Poniżej przedstawiamy Wam raport z ostatniego badania Mój Idealny Pracodawca:

RAPORT MÓJ IDEALNY PRACODAWCA 2018