Akademickie Targi Pracy Campus Recruitment 15-16 października 2019 - rekrutacja rozpoczęta!

Data publikacji: 2019-06-24 08:01:17

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracodawców do udziału w Akademickich Targach Pracy Campus Recruitment na Politechnice Wrocławskiej organizowanych już drugi raz w 2019r. przez Biuro Karier PWr we współpracy z Fundacją Manus.

Kolejna – 32 edycja targów już jesienią – 15-16 października!

Nasz projekt realizujemy z myślą o studentach i absolwentach wrocławskich uczelni wyższych, w szczególności Politechniki Wrocławskiej.
Wspólnie przygotowujemy młodych ludzi do wkroczenia na rynek pracy. Akademickie Targi Pracy Campus Recruitment to wspaniała okazja do bezpośredniego kontaktu i rozmów z potencjalnymi pracownikami w przyjaznej atmosferze na terenie kampusu uczelni.
Udział w Targach jest gwarancją dotarcia do kilkunastu tysięcy studentów Politechniki Wrocławskiej oraz innych wrocławskich uczelni wyższych.

Przyjmujemy Państwa zgłoszenia pod adresem: https://akademickietargipracy.pl/

Formularz umożliwia samodzielny wybór miejsc.  Nabór już rozpoczęty!

Przed przystąpieniem do rejestracji prosimy o przygotowanie informacji do broszury oraz logotypu Państwa firmy. Informacja do broszury składa się z opisu firmy skierowanego do studentów (max 800 znaków) oraz kilku podstawowych informacji m.in. o lokalizacji firmy, wymaganych językach, dokumentach aplikacyjnych.

Zapraszamy do udziału!

TUTAJ mogą Państwo znaleźć kompleksową ofertę udziału w Targach ATP CR.

Here you can find a comprehensive offer of participation in the Job Fair

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z zespołem Biura Karier.