Sprzedaż w startupie i Wzrost od 0 do 180 pracowników - spotkanie z przedstawicielami Divante

Data publikacji: 2016-11-29 11:04:42

Sprzedaż w startupie i Wzrost od 0 do 180 pracowników - spotkanie z przedstawicielami Divante

 

Jeśli myślisz o założeniu własnego biznesu i chciałabyś założyć swój własny start up to 17 stycznia 2017r. spotkaj się z Piotrem oraz Tomaszem Karwatką – specjalistami od udanych start-upów oraz założycielami przedsiębiorstwa Divante.

W 2015 roku Divante znalazło się w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm magazynu Forbes, oferuje usługi z zakresu e-commerce i obsługujące takich partnerów jak ING Bank Śląski, Reserved czy też Energa.

Ponadto możesz dowiedzieć się czegoś więcej o branży e-commerce i o tym, jak niewielką działalność przeistoczyć w firmę zatrudniającą 180 pracowników.

Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej oraz Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości zapraszają 17 stycznia 2017 r. o godz. 16.00 do Budynku C-13 - sala 2.17.

Zapisz się na spotkanie!

 

Tomasz Karwatka -  Prezes Zarządu Divante, Grupa OEX. Divante buduje oprogramowanie wspierające sprzedaż: od eCommerce poprzez CRM i PIM aż do systemów BigData i Customer Experience. Jest autorem książek ""eCommerce. Proste odpowiedzi na trudne pytania"", ""Usability w e-Biznesie"". W latach 2004-2008 aktywnie promował pojęcie usability w branży interaktywnej. Stworzył bezpłatny ebook Kurs Usability, współorganizował pierwszy polski World Usability Day i pierwsze polskie imprezy typu barcamp – Grill IT. Był współtwórcą spółek z branży eCommerce, blogowych, SaaS oraz interaktywnych. Z projektami internetowymi związany od 1999 roku. Pisze bloga http://divante.co/blog . Aktywnie wspiera młode biznesy kierujące swoją ofertę do B2B jako doradca i BA."
          

 

 

Piotr KarwatkaWiceprezes Zarządu - W Divante odpowiedzialny za technologię, procesy oraz produkcję. Pracował nad projektami dla firm takich jak Agora, TVN, Energa. Autor książki "Technologia w e-Commerce”. Współtworzył ok. 30 komercyjnych aplikacji desktopowych - wydawanych na rynkach europejskim, australijskim i Stanów Zjednoczonych. W branży internetowej od 2002 roku, był współautorem pierwszego polskiego agregatora blogów Blogfrog.pl. Od 2000 roku związany z tworzeniem oprogramowania desktop/web/server. Jest absolwentem informatyki na Politechnice Wrocławskiej. Przed stworzeniem Divante pracował w międzynarodowych firmach IT tworzących oprogramowanie do obsługi telefonii VoIP (do dzisiaj rynki bliskiego wschodu w dużym stopniu korzystają ze stworzonych wtedy systemów) oraz oprogramowanie dla programistów.

         

    

 

Polecamy również

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »