Doradztwo indywidualne

Data publikacji: 2016-03-03 10:28:05

Bogata oferta doradztwa indywidualnego sprawia, że jeżeli nurtują Cię jakiekolwiek pytania dotyczące przyszłego lub obecnego życia zawodowego, to z pewnością bedziemy mogli Ci pomóc.

Spotkanie w cztery oczy z doradcą pozwoli Ci lepiej zrozumieć swoje możliwości i potrzeby oraz wybrać pracę, która będzie sprawiała Ci satysfakcję. W Biurze Karier Politechniki Wrocławskiej  możemy zaoferować Ci:

a) Doradztwo kariery - kiedy potrzebujesz wiedzy o rynku pracy, możliwych zawodach i specjalnościach, a także wtedy, gdy chcesz zaplanować swoją edukację i rozwój. Nasi doradcy to osoby z doświadczeniem, doskonałym przygotowaniem i pasją. Już dziś umów się na spotkanie.

b) Konsultacje dokumentów aplikacyjnych - CV oraz listu motywacyjnego - wysyłasz dokumenty ale nie otrzymujesz zaproszeń na rozmowy kwalifikacyjne? Podpowiemy Ci co zmienić, aby Twoje dokumenty były przygotowane profesjonalnie i skutecznie. 

 

 

c) Doradztwo w zakresie zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej - jeżeli chcesz dowiedzieć się jak założyć swoją fimę, jaką wybrać formę organizacyjno-prawną, skąd pozyskać środki na prowadzenie działaności, a także jakie wsparcie możesz otrzymać od uczelni w tym zakresie, nie wahaj się - umów się na spotkanie ze specjalistą z Inkubatora Przedsiębiorczości Politechniki Wrocławskiej

d) Symulacje rozmów kwalifikacyjnych - dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Świetnie! Możesz się przygotować w komfortowych warunkach i rozwiać wątpliwości dotyczące zasad, przebiegu spotkania i zachowania się podczas tego etapu rekrutacji na wymarzone stanowisko. Umów się na spotkanie - dzięki naszym wskazówkom nawet najtrudniejsza rozmowa nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem :)

e) Prowadzimy doradztwo dla studentów, absolwentów i doktorantów Politechniki Wrocławskiej.

Umów się telefonicznie lub mailowo na spotkanie z jednym z naszych doradców - Kontakt

 

 

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »