Doradztwo kariery

Data publikacji: 2016-03-03 10:28:05

 

 

Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej  oferuje doradztwo kariery w ramach spotkań indywidualnych i grupowych dla Studenta, Absolwenta i Doktoranta!  Dlatego jeśli nurtują Cię jakiekolwiek pytania dotyczące obecnej lub przyszłej ścieżki zawodowej, to z pewnością jeden z naszych 6 doradców zawodowych będzie w stanie Ci pomóc - kontakt z nami znajdziesz Tutaj

Spotkanie z doradcą pozwoli Ci lepiej zrozumieć  swoje możliwości i potrzeby oraz wybrać pracę,
która będzie sprawiała Ci satysfakcję. W Biurze Karier PWr możemy Ci zaoferować:

 • Konsultacje dokumentów aplikacyjnych – sprawdź czy Twoje CV i list motywacyjny
  są przygotowane profesjonalnie? Pomożemy Ci stworzyć efektywne portfolio zawodowe!
 • Rozmowy rekrutacyjne – przygotujemy Cię do rekrutacji oraz przeprowadzimy stymulację spotkania z pracodawcą. Będziesz mógł/a w komfortowych warunkach rozwiać wątpliwości dotyczące zasad, przebiegu spotkania i zachowania podczas tego etapu rekrutacji na wymarzone stanowisko.
 • Rozmowę o swojej przyszłości edukacyjnej i zawodowej – razem z doradcą możesz zastanowić się jak rozwinąć swoją karierę i zdobyć cenne doświadczenie już w okresie studiów.
 • Diagnoza Twoich predyspozycji i kompetencji zawodowych oraz sprecyzowanie mocnych stron, dzięki wykorzystaniu różnorodnych narzędzi diagnostycznych.
 • Coaching Kariery – masz trudności z wyborem swoich celów zawodowych. Doradca zawodowy pomoże ustalić Ci, co jest dla Ciebie ważne. Udzieli Ci również cennych rad, jak wytrwać w postanowieniach.
 • Informacje o rynku pracy – chcesz się dowiedzieć jak wygląda aktualna sytuacja na rynku pracy lub chcesz znaleźć ofertę stażu lub praktyk? Podpowiemy Ci jak zabrać się do tematu.
 • Doradztwo w zakresie zakładania własnej firmy – konsultacje dotyczące przedsiębiorczości, analiza kompetencji przedsiębiorczych oraz informacje z zakresu tworzenia własnego biznesu. Dodatkowo możesz skorzystać ze wsparcia Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości.
 • Szkolenia/ warsztaty z kompetencji twardych i miękkich – aby zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie, musisz dbać o rozwój umiejętności i kompetencji, które są szczególnie istotne dla pracodawców. Ze względu na ścisłą współpracę z pracodawcami, jesteśmy na bieżąco
  z oczekiwaniami rekruterów. Zapraszamy również firmy do organizacji szkoleń w Biurze Karier. Dzięki prowadzeniu szkoleń przez przedstawicieli pracodawców, przekazywana wiedza jest zawsze aktualna i praktyczna. Nawet jeśli studiujesz na kierunku, po którym szybko znajduje się pracę, to musisz wiedzieć, że potwierdzony udział w naszych kursach i warsztatach daje Ci lepszą pozycję negocjacyjną podczas ustalania warunków zatrudnienia.

 

Pamiętaj, że możemy zorganizować specjalnie dedykowany warsztat dla Ciebie i twoich kolegów i koleżanek.

Śledź na bieżąco nasze kanały w mediach społecznościowych i korzystaj z ofertyi Biura Karier!

 

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »