Szkolenia i warsztaty

Data publikacji: 2016-03-04 10:27:01

 

Poszukiwanie pracy nie jest łatwym zajęciem. Aby zwiększyć swoje szanse podczas starań o zatrudnienie musisz zadbać o rozwój tych umiejętności i kompetencji, które są szczególnie cenione przez pracodawców. Przedsiębiorcy informują nas na bieżaco o poszukiwanych kandydatach i wynaganiach, które muszą spełniać. Dzięki temu możemy zaproponować Ci szereg szkoleń i warsztatów rozwijających najbardziej pożądane na rynku pracy kompetencje, zarówne te twarde jak i coraz cenniejsze - miękkie.

                                                      szkolenia

Nasze szkolenia poza specjalistami z Biura Karier, porwadzą również przedstawiciele pracodawców, dzięki czemu przekazywana wiedza jest zawsze aktualana oraz praktyczna. Nawet jeśli studiujesz na kierunku, po którym szybko znajduje się pracę, to musisz wiedzieć, że potwierdzony udział w naszych kursach i warsztatach daje Ci lepszą pozycję negocjacyjną podczas ustalania warunków zatrudniania, w tym m.in. wynagrodzenia.

Jeśli działasz w samorządzie, kole naukowym, organizacji studenckiej lub jesteś doktorantem wiedz, że możemy dla Ciebie i Twoich koleżanek oraz kolegów zorganizować specjalnie dedykowane szkolenie. Śledź na bieżąco nasz funpage, zapisuj się na szkolenia. 

 

 

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »