Spotkania z pracodawcami

Data publikacji: 2016-03-04 10:55:42

 

Regularnie, klika razy w semestrze zapraszamy dla Ciebie przedstawicieli pracodawców, którzy są w stanie dokładnie przedstawić działalność swojej firmy oraz odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania.

Taka interakcja będzie dla Ciebie doskonałym sposobem na poznanie największych polskich i światowych firm. Dowiesz się o specyfice pracy na określonych stanowiskach, wymaganiach stawianych kandydatom, procesie rekrutacji, możliwościach rozwoju osobistego oraz ścieżkach kariery.

Na spotkaniach uzyskasz informacje, których nie znajdziesz na stronach internetowych firmy czy też w jej broszurach informacyjnych. Do udziału w spotkaniach zachęcić powinno Cię rownież to, iż pracodawców reprezentują osoby zatrudnione w działach HR, które odpowiedzialne są za rekrutacje pracowników więc to od nich zależeć może czy otrzymasz wymarzoną pracę.

Zproponują Ci oni konkretne oferty praktyk zawodowych, staży lub pracy. Zatem nie zapomnij i weź na spotkanie swoje CV.

Bardzo często przedstawicielom firm towarzyszą również inżynierowie, którzy ukończyli Politechnikę Wrocławską. Oni chętnie podpowiedzą Ci jak wyglądały ich starania o pracę i z czym ta praca się obecnie wiąże. Sprawdź najbliższe terminy spotkań z pracodawcami już dziś.

 

spotkanie z firmą

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »