Badanie Mój Idealny Pracodawca i Gala Pracodawców

Data publikacji: 2016-03-15 15:00:19

Raz w roku zapraszamy studentów do aktywnego udziału w wyborze najlepszych pracodawców. Uczestnicząc w tym badaniu i dzieląc się swoją opinią masz szansę nie tylko wygrać cenne nagrody, ale przede wszystkim pomożesz wyłonić godne polecenia firmy, które posiadają najaktualniejsze miejsca pracy. Staniesz się tym samym współtwórcą Rankingu Pracodawców, którego wyniki są ogłaszane podczas Gali Pracodawców, a następnie publikowane na naszej stronie internetowej.

GALA PRACODAWCÓW ZBLIŻA SIĘ WIELKIMI KROKAMI!

Kiedy: październik 2018

Gdzie: budynek D-20 Politechniki Wrocławskiej

Co: Gala Pracodawców jest finałem badania Mój Idealny Pracodawca, którego głównym celem jest poznanie oczekiwań studentów wobec pierwszej pracy zaraz po studiach. Badanie prowadzone jest co roku i wyłania najbardziej popularnych wśród studentów Politechniki Wrocławskiej pracodawców.

Gali towarzyszy również Sesja Networkingowa, podczas której studenci i absolwenci będą mieli okazję porozmawiać przy kawie z specjalistami HR i menadżerami o karierze zawodowej i prowadzonych rekrutacjach!

Weź udział w badaniu!

Liczy się każdy głos!  Do 25 maja trwa badanie "Mój Idealny Pracodawca".

Wypełnij ankietę i zgarnij fantastyczne nagrody:

- 2 bony, po 300 zł każdy, do popularnej sieci księgarni
- 4 bony do stołówki w Strefie Kultury Studenckiej – każdy bon po 100 zł.
- 2 bony do restauracji – każdy bon po 100 zł.

Tu możesz wypełnić ankietę: http://bit.ly/badanieMIP2018

Biorąc udział w badaniu, dasz znać pracodawcom, jakie są Twoje oczekiwania względem pierwszej pracy - otrzymają oni raport, dzięki któremu dowiedzą się co jest dla studentów najważniejsze.

Weź udział w Gali Pracodawców!

Już w październiku nagrodzimy najlepszych Pracodawców, których wybiorą studenci PWr.
Nie czekaj, aż kariera zapuka do Twoich drzwi - przyjdź na Galę, poznaj Idealnego Pracodawcę i weź udział w Sesji Networkingowej z pracodawcami!

W sesji networkingowej weźmie udział ponad 60 pracodawców!

więcej informacji już wkrótce!

Zaprasza Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej i Brygada Kariery!

Poniżej przedstawiamy Wam raport z ostatniego badania Mój Idealny Pracodawca:

RAPORT MÓJ IDEALNY PRACODAWCA 2017