Poradnictwo Kariery w Projekcie

Data publikacji: 2019-01-11 14:44:32

 

 

Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej prowadzi spotkania realizowane w ramach projektu „ZPR PWr - Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki Wrocławskiej” nr.: POWR.03.05.00-00-Z301/17, współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Priorytet III: Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5.  Kompleksowe programy szkół wyższych.

Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie: http://zpr.pwr.edu.pl/

Jako Biuro Karier Pwr mamy na celu świadczenie wysokiej jakości usług wspierających studentów w rozpoczęciu aktywności zawodowej. Realizacja działań zorientowana jest na  pobudzenie do świadomej postawy studentów PWr na rynku pracy. Ofertę projektu kierujemy do studentów stacjonarnych I i II stopnia PWr, którym do zakończenia kształcenia pozostają maksymalnie 4 semestry.

 

W ramach spotkań z doradcami zawodowymi studenci mogą skorzystać z poradnictwa indywidualnego i grupowego dotyczącego m.in :

  • konsultacji dokumentów aplikacyjnych (skuteczne cv i list motywacyjny)
  • diagnozy kompetencji i/lub predyspozycji zawodowych
  • pomocy w określeniu celów i planów rozwoju zawodowego /coaching kariery
  • przygotowania do procesu rekrutacji oraz stymulacji rozmowy kwalifikacyjnej
  • informacji dotyczącej rynku pracy oraz pomocy w znalezieniu ofert praktyk i staży
  • kształtowania postawy przedsiębiorczej (informacje o podstawowych zagadnieniach związanych z własną firmą, współpraca z biznesem)

 

Zapraszamy na indywidualne konsultacje poprzez umówienie się na spotkanie z doradcą tutaj.


 

ZPR PWr – Zintegrowany Program Politechniki Wrocławskiej” to nie tylko moduł Biura Karier, ale również działania  realizowane na poszczególnych Wydziałach. Aby śledzić rekrutację na bieżąco zachęcamy do odwiedzania AKTUALNOŚCI. Wykorzystaj szansę na  nowe kompetencje i rozwój ;)

W ramach projektu przewidziane są różne szkolenia oraz dla studentów 6 Wydziałów staże zawodowe (W1, W3, W8, W9, W10, W11). Szczegóły na stronie projektu!!!!


 

Aby wyjść naprzeciw potrzebom studentów PWr, cykliczne będą organizowane również warsztaty biznesowe. W trakcie spotkań studenci i przedstawiciele otoczenia społeczno – gospodarczego Uczelni będą mieli okazję poznać swoje oczekiwania oraz wymienić poglądy dotyczące rekrutacji i rynku pracy.

Terminy spotkań grupowych będziemy zamieszczać na naszej stronie internetowej. 

UWAGA: Na zajęcia grupowe/warsztaty obowiązują zapisy! Na część spotkań grupowych liczba miejsc ograniczona. Prosimy o wysłanie zgłoszenia do jednego z naszych doradców zawodowych.

Tomasz.Borkowski@pwr.edu.pl  lub  Karolina.Zdunek@pwr.edu.pl

 

Masz pytania lub chcesz skorzystać z poradnictwa grupowego dla siebie i swoich znajomych, skontaktuj się z nami. Wspólnie ustalimy szczegóły i wybierzemy odpowiedni termin.

 

NAJBLIŻSZE TERMINY WARSZTATÓW GRUPOWYCH

Portfolio zawodowe

05.03.2019, 9.30-11.00, H-14. s. 1.05

Portfolio zawodowe

06.03.20-19, 13.30-15.00,H-14, s.1.05

Portfolio zawodowe

07.03.2019,  11.30-13.00. H-14, s.1.05

 

  

Zapraszamy do śledzenia strony Biura Karier PWr, profili w mediach społecznościowych  
oraz strony projektu!

 

 

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »