Oferta pracy

Konstruktor oprzyrządowania SolidWorks

IBSDesign s.c.

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2018-02-14 2018-03-16
Specjalista

Opis firmy

Specjalizujemy się w projektowaniu 3d, tworzeniu koncepcji produktu oraz jego dokumentacji technicznej w oparciu o wiodące systemy wspomagające procesy projektowania CAD: Catia oraz SolidWorks.
Dostarczamy kompleksowych rozwiązań w dziedzinie:
- środków transportu
- produktów przemysłowych
- urządzeń oraz maszyn
Znajomość specyfiki rynku oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają nam podejść do każdego projektu indywidualnie i wybrać rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów, co stanowi gwarancję najwyższej jakości podczas całego procesu realizacji.

Opis stanowiska

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku pracy należeć będzie:
- projektowanie oprzyrządowania w oparciu o oprogramowanie SolidWorks oraz Inventor
- praca na terenie Wrocławia
- aktywne uczestnictwo w procesie produkcyjnym oprzyrządowania
- praca w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
- możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

- minimum dwuletnie doświadczenie w zakresie projektowania oprzyrządowania
- bardzo dobra znajomość programu SolidWorks oraz AutoCAD
- mile widziana znajomość programu Inventor
- wyższe wykształcenie techniczne (preferowany kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn)
- dobra znajomość j. angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie
- umiejętność pracy w zespole
- duża samodzielność i odpowiedzialność
- bardzo dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy

Decydując się na współpracę z naszą firmą zyskujesz:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie grupowe

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane współpracą w naszą firmą prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ.
Oglądane: 234