Oferta pracy

Elektronik / Programista C/C++ FIRMA Z BRANŻY SYMULACJI W MEDYCYNIE

Laparo

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2018-02-13 2018-03-15
Specjalista

Opis firmy

Poszukujemy osób, które chcą tworzyć innowacyjne projekty oraz nowatorskie rozwiązania, pasjonatów którzy wspólnie z nami będą wyznaczać nowe granice w rozwoju technologii. Nasze projekty łączą świat medycyny z inżynierią dając niezwykle ciekawe możliwości rozwoju.
W imieniu Laparo sp. z o.o. zapraszamy Państwa do zgłaszania swoich kandydatur. Zachęcamy do wysłania swojego CV oraz kilku zdań na temat własnych doświadczeń. Jeżeli nie spełniacie kilku punktów z wymagań, nie przejmujcie się, sami stwierdźcie czy pasowalibyście na opisane poniżej stanowisko.

Opis stanowiska

- tworzenie dedykowanych aplikacji komputerowych w języku C/C++
- tworzenie oprogramowania dla mikrokontrolerów w języku C lub C++ (w szczególności STM32)
- dobór podzespołów elektronicznych
- projektowanie obwodów elektronicznych
- czynny udział w planowaniu rozwoju projektów
- wsparcie w procesie certyfikacji produktów
- sporządzanie dokumentacji technicznej

Wymagania

Wymagane:
- bardzo dobra znajomość języka C/C++
- samodzielność, systematyczność i determinacja w osiąganiu celów,
- zdolność rozwiązywania problemów technicznych.
- znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne posługiwanie się dokumentacją techniczną,

Mile widziane:
- znajomość bibliotek Qt, OpenCV oraz doświadczenie w projektowaniu aplikacji wielowątkowych
- preferowane wykształcenie wyższe w dziedzinie IT, elektroniki, automatyki i robotyki, informatyki, inżynierii biomedycznej lub pokrewnych /lub ostatni rok studiów
(Możliwe jest pominiecie tego warunku, jeśli kandydat posiada szeroką wiedzę z dziedzin powiązanych z elektroniką i informatyką)
- doświadczenie w tworzeniu oprogramowania dla mikrokontrolerów w języku C
(rozwinięte projekty akademickie i hobbystyczne również mają znaczenie)
- znajomość zagadnień związanych z projektowaniem obwodów PCB
- znajomość zagadnień EMC/EMI
- dyspozycyjność - cały etat

Oferujemy

- pracę nad innowacyjnymi i nowatorskimi projektami i rozwiązaniami związanymi z medycyną
- możliwość nieustannego rozwoju
- umowa o pracę
- odpowiedzialne stanowisko podległe bezpośrednio liderowi projektu
- pracę we współpracy z liczącymi się instytucjami
- pracę w doskonałej atmosferze z młodym, aczkolwiek doświadczonym zespołem
- elastyczne godziny pracy
- jasne warunki zatrudnienia i ścieżkę rozwoju

Dodatkowe informacje

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:
rekrutacja@laparo.pl
W zgłoszeniu prosimy dołączyć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
Oglądane: 185