Oferta pracy

Specjalista ds. Administracji Systemami ATM

IT Card

Polska, dolnośląskie, Wrcoław
2018-02-13 2018-03-15
Specjalista

Opis firmy

Głównym przedmiotem działalności ITCARD jest obsługa bankomatów, terminali płatniczych POS, kart płatniczych VISA i Master Card oraz obsługa autoryzacji transakcji płatniczych. ITCARD Centrum Technologii Płatniczych SA jest drugim, największym centrum obsługi i procesingu bankomatów w Polsce.

DO ITCARD NALEŻY OGÓLNOPOLSKA SIEĆ BANKOMATÓW PLANET CASH, SIEĆ TERMINALI PŁATNICZYCH PLANET PAY ORAZ INTERNETOWA GALERIA HANDLOWA PLANET PLUS

IT CARD CENTRUM TECHNOLOGII PŁATNICZYCH SA z siedzibą w Warszawie poszukuje kandydata/tki na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI SYSTEMAMI ATM

Opis stanowiska

» bieżąca obsługa systemów informatycznych w zakresie ewidencjonowania i zarządzania urządzeniami samoobsługowymi,
» współpraca z Klientami w zakresie podłączania bankomatów,
» zarządzanie bazą danych urządzeń,
» czynności wsparcia w zakresie bieżącej eksploatacji urządzeń,
» nadzorowanie wdrażania nowych usług na bankomatach,
» testy aplikacji pod kątem wdrażania nowych funkcjonalności,
» planowanie i ustalanie harmonogramów podłączeń bankomatów,
» procesowanie rozbudowy sieci bankomatów.

Wymagania

» wykształcenie wyższe o preferowanym kierunku informatycznym lub ekonomicznym,
» bardzo dobra znajomość MS Office,
» znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym zrozumienie literatury technicznej,
» ważne prawo jazdy kategorii B,
» dyspozycyjność,
» umiejętność radzenia sobie z pracą pod presją czasu,
» rzetelność, obowiązkowość, odpowiedzialność.

DODATKOWYMI ATUTAMI BĘDZIE:
» znajomość języka czeskiego
» znajomość aplikacji bankomatowych
» znajomość rynku kart płatniczych i bankomatów,
» wysokie zdolności analityczno-statystyczne,
» znajomość bankowych systemów finansowo-księgowych,
» doświadczenie na podobnym stanowisku w instytucji finansowej, technologicznej lub firmie o podobnym obszarze działalności.

Oferujemy

» stabilne zatrudnienie,
» atrakcyjne wynagrodzenie,
» szkolenia z dedykowanych narzędzi informatycznych,
» niezbędne narzędzia do pracy,
» dodatkowe benefity.
Oglądane: 68