Oferta pracy

Staż w dziale IT

AAM Poland

Polska, dolnośląskie, Świdnica
2018-02-13 2018-03-15
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

AAM jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji systemów napędowych. Firma posiada fabryki i biura w Stanach Zjednoczonych (Michigan, Nowy Jork i Ohio), Brazylii, Chinach, Anglii, Szkocji, Indiach, Niemczech, Japonii, Meksyku i Korei Południowej. W fabryce zlokalizowanej w Świdnicy organizujemy:

Opis stanowiska

• Pomoc w rozwiązywaniu problemów użytkownika,
• Diagnoza i usuwanie uszkodzeń sprzętu klasy PC oraz peryferiów,
• Przygotowanie instrukcji, przeprowadzanie szkoleń z zakresu użytkowania sprzętu IT
• wsparcie działu IT w bieżących działaniach

Wymagania

• mile widziani studenci 4-5 roku studiów informatycznych
• dobra znajomość systemów operacyjnych WIN7/8/10, MS Office,
• wiedza z zakresu diagnozy i napraw sprzętu PC,
• znajomość systemów serverowych WIN 2k12, 2k16, oraz Active Directory
• podstawowa znajomość zapytań do baz danych MS SQL,
• model ISO/OSI,
• wiedza z zakresu sieci,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

• Płatny staż na umowę zlecenie
• Możliwość nawiązania współpracy na ponad 6 miesięcy
• Otwartą i przyjazną atmosferę pracy
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia, popartego referencjami

Dodatkowe informacje

Jeśli jesteś zainteresowany stażem w AAM Poland nie pozwól nam czekać!
Prześlij swoje CV na adres rekrutacja@aam.com

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy i przetwarzanie ich w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 1997 nr 133, poz 883).

Oglądane: 247