Oferta pracy

Manufacturing Engineer

AAM Poland

Polska, dolnośląskie, Świdnica
2018-02-13 2018-03-15
Specjalista

Opis firmy

AAM jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji systemów napędowych. Firma posiada fabryki i biura w Stanach Zjednoczonych (Michigan, Nowy Jork i Ohio), Brazylii, Chinach, Anglii, Szkocji, Indiach, Niemczech, Japonii, Meksyku i Korei Południowej. Do fabryki zlokalizowanej w Świdnicy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

MANUFACTURING ENGINEER

Opis stanowiska

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy:

• Współudział podczas wdrażania nowych produktów i procesów
• Współpraca przy projektowaniu i usprawnianiu maszyn i urządzeń
• Zaangażownie przy opracowaniu technologii produkcji dla nowych produktów
• Nadzorowanie procesów produkcyjnych pod kątem technologii wytwarzania
• Optymalizowanie technologii produkcji pod względem kosztów, poziomu jakości i wydajności
• Pomoc w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych

Wymagania

• Ukończone wyższe studia techniczne (preferowane: mechanika i budowa maszyn, automatyka i robotyka, mechatronika) z wysoką średnią ocen
• Mile widziane odbyte praktyki w firmie produckyjnej w branży automotive
• Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych
• Dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego
• Zorientowanie na cele
• Dbałość o szczegóły

Oferujemy

• Umowę o pracę
• Pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie opłacane przez pracodawcę, pakiet sportowy
• Zatrudnienie w stabilnej międzynarodowej firmie
• Wiele wyzwań i możliwość ciągłego rozwoju

Dodatkowe informacje

Jeżeli jesteś zainteresowany powyższym stanowiskiem nie pozwól nam czekać.

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych poniższej informacji: Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy i przetwarzanie ich w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 1997 nr 133, poz 883).
Oglądane: 144