Oferta pracy

Stażysta w Biurze Wsparcia Projektów

SONEL S.A

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2018-04-16 2018-05-20
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

Pracujemy w SONEL S.A., polskiej firmie średniej wielkości, która od 9 lat jest notowana na GPW. Tworzymy przyrządy pomiarowe uznane na całym świecie. W branży nasza marka jest synonimem profesjonalizmu. Nasze produkty tworzymy w Polsce, a sprzedajemy je na 6 kontynentach. Obecnie przygotowujemy ofertę dla USA. Przyłącz się do nas!
Ważnym elementem naszej kultury organizacyjnej jest dzielenie się wiedzą. Dlatego proponujemy Ci pracę w zespole, w którym wieloletnie doświadczenie łączy się z entuzjazmem tych, co niedawno ukończyli studia, tworząc idealną przestrzeń do rozwoju i wymiany idei.

Opis stanowiska

Co będziesz robić?
• Tworzyć narzędzia usprawniające pracę projektantów wykorzystując makra oraz narzędzie MS Office;
• Opracowywać i aktualizować raporty;
• Pomagać Menadżerom Projektów przy organizowaniu spotkań i współpracy z dostawcami;
• Wspomagać zarządzanie projektami poprzez oprogramowanie JIRA,
• Prowadzić recepcję w Biurze Konstrukcyjnym;
• Dbać o przepływ informacji w Biurze Konstrukcyjnym i komunikację z centralą firmy.

Wymagania

Jeżeli:
• Znasz program Excel na poziomie średniozaawansowanym;
• Znasz pozostałe narzędzia pakietu Office;
• Znasz angielski na poziomie, który pozwoli Ci łączyć rozmowy i udzielać krótkich informacji przez telefon;
• Chętnie uczysz się nowych rzeczy i poszerzasz swoje kompetencje;

Czekamy na Ciebie!

Ucieszy nas jeśli interesuje Cię tematyka zarządzania projektami i umiesz automatyzować pracę wykorzystując narzędzia MS Office.

Oferujemy

Jeżeli:
• Podoba Ci się pomysł pracy w środowisku projektowym, która umożliwi Ci nieustannie poszerzanie swoich horyzontów;
• Chcesz pracować z inżynierami, którzy tworzą produkty - od opracowywania wizji do wdrożenia produkcji, a następnie obserwować przebieg życia produktu na rynku;
• Chcesz mieć okazję pracować przy optymalizacji procesu projektowania.

Co zyskasz?
• Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze, w zespole, z którym po godzinach zagrasz w piłkę nożną lub pobiegniesz w sztafecie;
• Możliwość przekazywania swojej wiedzy prowadząc szkolenia jako trener wewnętrzny;
• Zdobycie doświadczenia zawodowego w firmie o uznanej marce;
• Możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach;
• Elastyczne godziny pracy.

Prosimy o kontakt osoby zainteresowane pracą wyłącznie 2 lub 3 dni w tygodniu !

Dodatkowe informacje

Prosimy też o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r., poz. 1182)”
Oglądane: 250