Oferta pracy

Specjalista ds. wsparcia kursanta

Kodilla

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2018-04-16 2018-05-16
Specjalista

Opis firmy

Jesteśmy szybko rozwijającą się szkołą programowania, która nie tylko uczy programować, ale też wspiera swoich kursantów w poszukiwaniach pracy. Do naszego zespołu poszukujemy Specjalisty ds. wsparcia kursanta.

Opis stanowiska

- komunikacja (czat, mail) z kursantami i absolwentami
- pomoc w kwestiach organizacyjnych dla kursanta
- monitorowanie postępów kursanta
- tworzenie i aktualizacja procesów dotyczących przebiegu kursu
- obsługa działań cyklicznych związanych ze szkoleniami
- reagowanie na bieżące problemy

Wymagania

- doświadczenie w zakresie komunikacji z klientem indywidualnym
- rzetelność, skrupulatność i dbałość o terminowe wykonywanie zadań
- komunikatywność cechująca się życzliwością i asertywnością
- poczucie odpowiedzialności za powierzony zakres obowiązków
- zorientowanie na rozwiązywanie problemów
- znajomość Google Sheets (lub MS Excel), Docs (lub MS Word), oraz standardowej obsługi komputera
- gotowość do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00-21:00 oraz w soboty w godz.12:00-17:00
- znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji (min. B2)
- mile widziana znajomość technologii oferowanych w kursach i gotowość do rozwijania i aktualizowania swojej wiedzy
- mile widziana znajomość zagadnień dotyczących edukacji (uczenia się, rozwiązywania problemów motywacji, organizacji czasu)

Oferujemy

- wynagrodzenie adekwatne do kompetencji
- samodzielne stanowisko
- po okresie wdrożenia (zbudowaniu zaufania) możliwa częściowo praca zdalna, w związku z godzinami pracy na tym stanowisku, ale wykluczamy pracę czysto zdalną i poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy w naszym biurze we Wrocławiu
- wsparcie przy wdrażaniu w nowe obowiązki oraz stała dbałość o samorozwój
- pracę w przyjaznej atmosferze w profesjonalnym zespole
- wyjazdy i spotkania integracyjne
- luźny dress code
- udział w budowaniu startupu, który zmienia edukację :)
Oglądane: 75