Oferta pracy

Magazynier-sprzedawca

el12

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2018-04-16 2018-06-15
Pracownik fizyczny

Opis firmy

Przedsiębiorstwo el12 Sp. z o.o. to sieć hurtowni elektrycznych. Zajmujemy się sprzedażą artykułów elektrotechnicznych, energetycznych, automatyki przemysłowej oraz mieszkaniowej. Obecnie zatrudniamy blisko 170 osób. Oddziały naszej firmy znajdują się w: Opolu, Gliwicach, Katowicach, Wrocławiu, Częstochowie, Dąbrowie Górniczej, Krakowie, Łodzi, Gdyni oraz Bydgoszczy. Poszukujemy do pracy osób z wykształceniem elektrotechnicznym lub doświadczeniem w branży.

Opis stanowiska

• sprzedaż i bezpośrednia obsługa klienta
• doradztwo techniczne
• przyjmowanie/wydawanie towaru

Wymagania

• wykształcenie elektrotechniczne lub doświadczenie w branży elektrotechnicznej
• umiejętność pracy w zespole
• pracowitość
• komunikatywność
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• wsparcie rozwoju zawodowego – m.in. przez dofinansowanie studiów/kursów związanych z wykonywaną pracą
• profesjonalne szkolenia
• możliwość awansu
• dofinansowanie do letniego wypoczynku
• grudniową premię mikołajkową
• kawę i herbatę – bez ograniczeń : )

Dodatkowe informacje

• zatrudnienie na umowę o pracę, pełny etat
Oglądane: 35