Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Finansowo-Księgowych

Core Services Sp. z o.o.

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2018-04-16 2018-05-16
Asystent

Opis firmy

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe
instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i
dynamicznie rozwijające się software house’y.

Obecnie do projektu z branży reklamowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, Ul. Długosza

Opis stanowiska

• Wprowadzanie faktur zakupu (krajowych i zagranicznych) do programu, wystawianie faktur
sprzedaży, proform, zaliczkowych oraz not księgowych
• Kontrola i rozliczanie rozrachunków
• Prowadzenie rozliczeń kasowych
• Prowadzenie dokumentacji pracowniczej oraz firmowej
• Kontrola dokumentów wpływających do firmy
• Rozliczanie zaliczek pracowników oraz delegacji służbowych krajowych i zagranicznych
• Sporządzanie sprawozdań do GIOŚ, GUS oraz deklaracji Intrastat
• Monitorowanie, kontrolowanie należności.

Wymagania

• Znajomość zagadnień księgowo-finansowych
• Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
• Dyspozycyjność do pracy na cały etat
• Mile widziana obsługa programu finansowo – księgowego Symfonia
• Mile widziana znajomość kadr i płac

Oferujemy

• Długoterminową współpracę w rodzinnej atmosferze
Oglądane: 67