Oferta pracy

Architekt wnętrz/Asystent architekta

TREMEND

Polska, mazowieckie, Warszawa
2018-04-16 2018-04-30
Asystent

Opis firmy

Warszawski oddział firmy Tremend poszukuje kandydata na stanowisko projektanta wnętrz

Opis stanowiska

- asystent architekta/architekt - w pełnym wymiarze godzin. Szukamy kreatywnych osób do projektowania wnętrz hoteli i obiektów użyteczności publicznej. Oferujemy: - pracę nad zróżnicowanymi, interesującymi tematami - wykonywanie projektów koncepcyjnych, przetargowych i wykonawczych - możliwość rozwoju zawodowego - atrakcyjne warunki finansowe - biuro w centrum miasta - przyjazną atmosferę

Wymagania

- asystent architekta/architekt - w pełnym wymiarze godzin. Szukamy kreatywnych osób do projektowania wnętrz hoteli i obiektów użyteczności publicznej.

Oferujemy

Oferujemy: - pracę nad zróżnicowanymi, interesującymi tematami - wykonywanie projektów koncepcyjnych, przetargowych i wykonawczych - możliwość rozwoju zawodowego - atrakcyjne warunki finansowe - biuro w centrum miasta - przyjazną atmosferę

Dodatkowe informacje

CV + portfolio prosimy wysyłać na biuro@tremend.pl
Oglądane: 29