Oferta pracy

asystent branży sanitarnej w biurze projektowym

EKO AUDYT Sp. z o.o.

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2018-05-16 2018-06-15
Asystent

Opis firmy

stanowisko: asystent projektanta branży sanitarnej w biurze projektowym
pracodawca: EKO PROJECTS
kraj: Polska, region: Dolnośląskie

EKO PROJECTS to firma inżynierska ( wielobranżowa ), specjalizująca się w zakresie budownictwa przemysłowego, komercyjnego i mieszkaniowego. Długoletnie doświadczenie, wysokie kwalifikacje i profesjonalizm pracowników, jak również zastosowanie najnowocześniejszych narzędzi i metod pracy to największe atuty firmy, które decydują o ugruntowanej pozycji na rynku projektowym.

Świadczymy usługi z zakresu:

Projektowanie:

projekty wielobranżowe w zakresie budownictwa przemysłowego, komercyjnego i mieszkaniowego
projekty obiektów budowlanych ( koncepcyjne , budowlane, wykonawcze, przetargowe )
optymalizacje kosztów inwestycji,
projekty remontów i modernizacji,
ekspertyzy techniczne i opracowania specjalistyczne,
przedmiary robót, kosztorysy oraz specyfikacje przetargowe,
nadzory autorskie,
autoryzacje projektów wykonanych za granicą.
nadzór inwestorski we wszystkich branżach,
organizowanie odbiorów urzędowych,
pozyskiwanie wszelkich wymaganych decyzji

Posiadamy też wykwalifikowanych doradców energetycznych, którzy wykonują audyty oraz posiadają uprawnienia do sporządzenia świadectw energetycznych.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

wykonywanie projektów na każdym etapie – projekty budowlane, wykonawcze, koncepcyjne branży sanitarnej - pod nadzorem projektanta i/lub projektanta wiodącego;
raportowanie prac do projektanta i/lub projektanta wiodącego;
samodzielne wykonywanie dokumentacji projektowej i wykonawczej;
przygotowanie dokumentacji w sposób spełniający wymagania Klienta oraz wewnętrzne standardy jakościowe firmy;
budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami;
budowanie i dbanie o dobry wizerunek firmy;
uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów technicznych Klienta na każdym etapie realizacji projektów.

Wymagania

Wymagania:

wykształcenie wyższe techniczne kierunek: inżynieria środowiska;
2-3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku asystenta projektanta lub podobnym ( pod uwagę będą również brani kandydaci bez doświadczenia mogący się wykazać bardzo dobra znajomością programu: AutoCAD );
biegła obsługa komputera;
bardzo dobra znajomość programu AutoCAD;
umiejętność komunikacji z innymi branżami;
min. komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
dobra organizacja pracy i wysoki stopień samodyscypliny;
elastyczności działania w zmieniających się warunkach;
posiadania wysokich umiejętności interpersonalnych;
umiejętność nieszablonowego rozwiązywania problemów;
gotowość do krótkoterminowych wyjazdów ( wizji lokalnych ).

Oferujemy

Oferujemy:

praca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia w zakresie projektowania obiektów budownictwa przemysłowego i infrastrukturalnego;
możliwość awansu zawodowego;
dobre warunki pracy i wynagrodzenie – 2,5, a 4 tys. PLN netto podstawy;
dostęp do zasobów wspomagających pracę;
pracę w młodym profesjonalnym zespole, w środowisku międzynarodowym.
Oglądane: 39