Oferta pracy

inżynier ds. ofertowania, kosztorysant

EKO AUDYT Sp. z o.o.

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2018-05-16 2018-06-15
Specjalista

Opis firmy

stanowisko: inżynier ds. ofertowania, kosztorysant
pracodawca: EKO PROJECTS
kraj: Polska, region: Dolnośląskie

EKO PROJECTS to firma inżynierska ( wielobranżowa ), specjalizująca się w zakresie budownictwa przemysłowego, komercyjnego i mieszkaniowego. Długoletnie doświadczenie, wysokie kwalifikacje i profesjonalizm pracowników, jak również zastosowanie najnowocześniejszych narzędzi i metod pracy to największe atuty firmy, które decydują o ugruntowanej pozycji na rynku projektowym.

Świadczymy usługi z zakresu:
Projektowanie:
projekty wielobranżowe w zakresie budownictwa przemysłowego, komercyjnego i mieszkaniowego
projekty obiektów budowlanych ( koncepcyjne , budowlane, wykonawcze, przetargowe )
optymalizacje kosztów inwestycji,
projekty remontów i modernizacji,
ekspertyzy techniczne i opracowania specjalistyczne,
przedmiary robót, kosztorysy oraz specyfikacje przetargowe,
nadzory autorskie,
autoryzacje projektów wykonanych za granicą.
nadzór inwestorski we wszystkich branżach,
organizowanie odbiorów urzędowych,
pozyskiwanie wszelkich wymaganych decyzji

Posiadamy też wykwalifikowanych doradców energetycznych, którzy wykonują audyty oraz posiadają uprawnienia do sporządzenia świadectw energetycznych.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
Przygotowanie wycen inwestycji skierowanych do ofertowania
Dokonywanie obliczeń własnych w ramach branży budowlanej
Pozyskiwanie ofert podwykonawców na zakresy składowe inwestycji (opcjonalnie)
Współpraca z pozostałymi działami wsparcia firmy celem efektywnego przygotowania wycen
Przygotowywanie i przekazanie do Działu Realizacji wszystkich danych startowych pod realizację pozyskanych inwestycji
Pełne wsparcie realizowanych projektów w fazie wykonawczej, celem jak największej optymalizacji kosztów

Wymagania

Wymagania:
Wykształcenia wyższego technicznego, budownictwo - (mgr. inż – elektryk, sanitarny, architekt, etc.)
min. 2 letniego doświadczenia w zakresie kalkulacji robót i ich wyceny oraz w tworzeniu budżetu dla inwestycji budowlanych lub w realizacji robót budowlanych na budowie
Znajomości zasad kosztorysowania przy wykorzystaniu
programu Norma Pro
Znajomości oprogramowania Auto CAD, biegłej obsługi
pakietu Microsoft Office
Odpowiedzialności i konsekwencji w realizacji celów
Umiejętności pracy w zespole
Przedsiębiorczości, zaangażowania,
dyspozycyjności
skrupulatności i dokładności oraz umiejętności pracy pod presją czasu
wysokich umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
bardzo dobrej znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację

Oferujemy

Oferujemy:

praca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę
możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia w zakresie projektowania obiektów budownictwa przemysłowego i infrastrukturalnego;
możliwość awansu zawodowego;
dobre warunki pracy i wynagrodzenie – 3, a 5 tys. PLN netto podstawy
dostęp do zasobów wspomagających pracę
pracę w młodym profesjonalnym zespole, w środowisku międzynarodowym

Dodatkowe informacje

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji." Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Oglądane: 83