Oferta pracy

H4P: Projekt jakościowo-inżynieryjny - Opracowanie bazy programów testowych dla produktów

Electrolux

Polska, dolnośląskie, Świdnica
2018-06-18 2018-07-18
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

Electrolux jest globalnym liderem w produkcji sprzetu AGD, zatrudniającym ok 60 000 pracowników na całym świecie. Nasza misjia - "Shape living for the better" określa naszą codzienną pracę i wysiłek wkładany w to, aby dzięki naszym produktom, życie naszych klientów stawało się łatwiejsze, lepsze i bardziej komfortowe. Dla naszych pracowników Electrolux to świetna atmosfera pracy w szwedzkiej kulturze organizacyjnej, balans między życiem zawodowym i prywatnym, możliwość budowania kariery w ramach struktur lokalnych i globalnych, możliwość obejmowania międzynarodowych stanowisk i jednoczesnej pracy w Polsce, międzynarodowa współpraca oraz realizacja ciekawych i ambitnych projektów. Electrolux łączy wysokie standardy pracy, oparte o przestrzeganie praw człowieka z profesjonalizmem, otwartością i nowoczesnością.

Opis stanowiska

STAŻ - PROJEKT JAKOŚCIOWO - INŻYNIERYJNY - OPRACOWANIE BAZY PROGRAMÓW TESTOWYCH
•chcesz zdobyć doświadczenie?
•szukasz dobrego stażu na start?

rozpocznij z nami swoją karierę!

CEL PROJEKTU: Usprawnienie procesu implementacji testów dla aktualnych produktów oraz nowych projektów w oparciu o bazodanową aplikację

ZAKRES PROJEKTU:

1. Analiza rodzin produktów w fabryce

2. Weryfikacja aktualnie przeprowadzanych testów w odniesieniu do wyników SCR i NRFT oraz norm obowiązujących w zakresie prowadzenia testów

3. Przygotowanie aplikacji bazodanowej i wpis rekordów dla wszystkich modeli PNC

4. Przygotowanie dokumentacji, instrukcji dla użytkowników oraz odpowiednich poziomów dostępu

PRZEBIEG PROJEKTU:

Etap1: poznasz linie montażowe oraz produkowane na nich produkty

Etap2: przeprowadzisz analizę obecnie wykonywanych testów w odniesieniu do norm jakościowych

Etap3: przedstawisz własną propozycję zbierania i analizy danych oraz będziesz mógł zaimplementować proponowane rozwiązania

Wymagania

DLA KOGO DEDYKOWANY JEST TEN PROJEKT:
•Wydz. Mechaniczny /Automatyka – Robotyka
•Wydz. Mechaniczny
•Wydz. Informatyki

Studenci ostatniego roku studiów inżynierskich/ Absolwenci

WYMAGANA WIEDZA TECHNICZNA/SPECJALISTYCZNA:
•znajomość środowiska bazodanowego MS SQL, MS ACCESS
• znajomość Excel
•umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz wytycznych norm

KOGO SZUKAMY?
Jeżeli jesteś zainteresowany zagadnieniami przeprowadzania testów, posiadasz "zmysł" techniczny oraz wysoko rozwinięte zdolności analizowania danych liczbowych i wyciągania wniosków, potrafisz obserwować i dostrzegać potencjał do zmian...

...to szukamy właśnie Ciebie!

WYMAGANA DYSPOZYCYJNOŚĆ:
•czerwiec/lipiec-wrzesień 2018
•okres wakacyjny: 5 dni w tygodniu

ROZPOCZĘCIE PROJEKTU: czerwiec/lipiec 2018

RODZAJ UMOWY: umowa zlecenie

CZAS TRWANIA PROJEKTU: 3-4 miesiące

Oferujemy

WYNAGRODZENIE:
w zależności od przepracowanych godzin - 3000 brutto w przypadku pełnego wymiaru (8h dziennie; 5 dni w tygodniu)

GWARANTUJEMY:
•Jesteś mile widziany w naszym zespole - każdy chętnie Ci pomoże
•Rozwiniesz swoje umiejętności - komunikacji, współpracy; wiedzę techniczną oraz umiejętność rozwiązywania problemów
•Poznasz narzędzia pracy inżyniera i nauczysz się stosowania ich w praktyce
•"Zaopiekujemy" się Twoją karierą wewnątrz organizacji
•Zdobędziesz doświadczenie w globalnej firmie o rozpoznawalnej marce, co ułatwi Ci dobry start
•A ponadto mamy do zaoferowania: pyszną kawę za free, kanapki na śniadanie, dofinansowanie do obiadów i super atmosferę

INNE BENEFITY:
• Możliwość napisania pracy inżynierskiej na bazie zgromadzonych materiałów
Oglądane: 105