Oferta pracy

Ambasador ATOS

Atos Global Delivery Center Polska O firmie

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2018-06-13 2018-08-12
Asystent

Opis firmy

O Atos
• Jesteśmy liderem w dostarczaniu usług informatycznych
• Tworzymy globalną społeczność 100,000 pracowników w 73 krajach
• Oferujemy usługi zarządzania infrastrukturą IT, integrację systemów informatycznych, outsourcing i doradztwo
• Jesteśmy wyłącznym partnerem IT Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich
• W Polsce zatrudniamy 5000 pracowników w 8 miastach

Opis stanowiska

Jako Ambasador Atos będziesz odpowiedzialna/y za:

• Budowanie pozytywnego wizerunku Atos na uczelni
• Reprezentowanie Atos na swojej uczelni (kontakt z władzami uczelni, biurami karier, organizacjami studenckimi, studentami itp.)
• Organizowanie spotkań ze studentami
• Współpracę przy organizacji eventów, takich jak: targi pracy i warsztaty
• Monitorowanie wydarzeń i rekomendowanie najbardziej efektywnych form promocji
• Realizowanie i wspieranie działań marketingowych

Wymagania

Jeżeli:

• Jesteś studentem/tką dowolnego kierunku
• Dysponujesz kilkoma wolnymi godzinami tygodniowo
• Budowanie relacji to Twoja specjalność
• Lubisz działać, wychodzić z inicjatywą i proponować kreatywne rozwiązania
• Masz głowę pełną pomysłów a jednocześnie lubisz planować i trzymać się terminów
• Jesteś mistrzem organizacji
• Angielski znasz w stopniu komunikatywnym

A do tego:

• Działasz aktywnie w organizacjach studenckich i/lub kołach naukowych?

Świetnie się składa! Szukamy właśnie Ciebie!

Oferujemy

U nas wszystko gra!

• Poznasz firmę Atos „od kuchni”
• Zgarniesz stypendium ambasadorskie, wypłacane w cyklu miesięcznym przez cały okres trwania programu
• Zdobędziesz doświadczenie w organizacji wydarzeń, w realizacji działań promocyjnych oraz w budowaniu wizerunku firmy
• Otrzymasz wsparcie mentora i dostęp do wiedzy ekspertów
• Rozwiniesz skrzydła w obszarze Employer Brandingu i marketingu
• Będziesz miał/a dostęp do profesjonalnych szkoleń
• Przeżyjesz ciekawą przygodę i poznasz super ludzi

Brzmi dobrze? Zapraszamy do Atos!

Czas trwania programu: październik 2018 – czerwiec 2019
Oglądane: 96