Oferta pracy

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI ŻYWNOŚCI (Z DOŚWIADCZENIEM!)

T&S Group

Holandia, The Netherlands, Tilburg
2018-06-13 2018-07-13
Pracownik fizyczny

Opis stanowiska

BRANŻA: Production
REGION: The Netherlands, Tilburg
ILOŚĆ MIEJSC: 1

Opis stanowiska:

samodzielny rozruch oraz obsługa linii produkcyjnej,
ustawianie oraz sprawdzanie napełnienia i aparatury do pakowania,
kontrola nad procesem produkcji,
rozwiązywanie drobnych usterek zakłócających pracę linii,
wykonywanie tymczasowego czyszczenia zgodnie z procedurą,
blokowanie surowców, półproduktów i produktów końcowych w razie nieprawidłowości,
blokowanie produkcji w razie nieprawidłowości.

Wymagania

doświadczenie jako operator maszyn – min. rok
dobra znajomość języka angielskiego
komunikatywność oraz zdolność podejmowania samodzielnych decyzji

Oferujemy

dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki,
pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego,
możliwość długoterminowej współpracy,
możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii:
zakwaterowania
ubezpieczenia
transportu lokalnego

Dodatkowe informacje

+48 608 494 300
tns.group@op.pl
Oglądane: 30