Oferta pracy

ASYSTENT/KA DS. NIERUCHOMOŚCI

Idea Place

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2018-09-14 2018-10-14
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

Właściciel zabytkowej kamienicy na pl. Solnym w związku z dynamicznym rozwojem i
nowymi działaniami inwestycji poszukuje osoby na stanowisko Asystenta/ki ds.
nieruchomości. Jeśli chcesz zdobyć nowe doświadczenie pracując w twórczej atmosferze zapraszamy Cię do
odbycia BEZPŁATNYCH MIESIĘCZNYCH PRAKTYK. Jesteśmy pierwszą przestrzenią coworkingową we Wrocławiu, integrujemy środowiska start-upowe, a ponadto jesteśmy inicjatorem wielu rozwojowych wydarzeń!

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA
Obszar praktyk będzie obejmował:
• poszukiwanie najemców przy użyciu wypracowanych narzędzi;
• budowanie relacji z najemcami;
• zamieszczanie ogłoszeń́ w Internecie;
• budowę ̨ baz danych Klientów;
• kontakt telefoniczny z Klientami;
• pomoc przy administrowaniu nieruchomościami biurowymi - przygotowanie
bieżących pism;
• obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
• nadzór prasy branżowej;

Wymagania

Od kandydata oczekuję:
• zainteresowania tematyką nieruchomości - zaangażowania w pracę
• bardzo dobrej organizacji pracy
• determinacji w realizacji celów
• samodzielności, ambicji i otwartości na nowe wyzwania - łatwości w nawiązywaniu
nowych kontaktów
• wysokiej kultury osobistej

Oferujemy

OFERUJEMY
• miłą atmosferę pracy wśród pozytywnych i sympatycznych współpracowników,
• referencje po ukończeniu praktyk,
• urozmaicony program praktyk, dzięki którym poznasz specyfikę pracy w biurze i zapewnisz sobie bezcenne doświadczenie,
• przestrzeń do samorealizacji
Oglądane: 54