Oferta pracy

Kreślarz (współpraca zdalna)

Mediatask

Polska, dolnośląskie, cała Polska   Polska, kujawsko-pomorskie, cała Polska   Polska, lubelskie, cała Polska   Polska, lubuskie, cała Polska   Polska, mazowieckie, cała Polska   Polska, małopolskie, cała Polska   Polska, opolskie, cała Polska   Polska, podkarpackie, cała Polska   Polska, podlaskie, cała Polska   Polska, pomorskie, cała Polska   Polska, śląskie, cała Polska   Polska, świętokrzyskie, cała Polska   Polska, warmińsko-mazurskie, cała Polska   Polska, wielkopolskie, cała Polska   Polska, zachodniopomorskie, cała Polska   Polska, łódzkie, cała Polska
2018-07-11 2018-08-01
Specjalista

Opis firmy

Jesteśmy na rynku od 8 lat. Mamy klientów na całym świecie min. w Holandii, Wielkiej Brytanii, USA, Australii oraz Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Nasza firma intensywnie się rozwija i poszukujemy nowych współpracowników.

Lubisz pracować w domu? A może dużo podróżujesz i chciałbyś pracować w dowolnym miejscu na świecie? Albo jesteś rodzicem i potrzebujesz elastycznych godzin pracy?

Mamy coś dla Ciebie!

Wejdź na stronę i dowiedz się więcej:

Opis stanowiska

Rysowanie planów mieszkań, domów lub budynków biurowych.

Wymagania

Masz doświadczenie z rysunkami technicznymi, inwentaryzacjami budowlanymi, itp.?
Super! Nie będziesz mieć problemu z rysowaniem projektów dla nas.

Jesteś spoza "branży" ale chciałbyś się uczyć nowych rzeczy?
Spróbuj! Jeśli nie boisz się wyzwań, wyszkolimy Cię do rysowania projektów w naszej firmie.

Oferujemy

Oferujemy:

· Szkolenie- nauczysz się wszystkiego, czego potrzebujesz do pracy
· Prace zdalna z dowolnego miejsca na świecie,
· Elastyczny grafik-dostosuj godziny pracy do swoich potrzeb,
· Akordowy system rozliczeń - im więcej zrobisz tym więcej zarobisz.

Dodatkowe informacje

Apikacja tylko przez formularz na stronie.
Oglądane: 193