Oferta pracy

Stażysta w Dziale Utrzymania Ruchu

Gerresheimer Boleslawiec S.A.

Polska, dolnośląskie, Bolesławiec
2018-07-11 2018-08-10
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

Gerresheimer Bolesławiec z myślą o absolwentach oraz studentach ostatnich lat studiów, prowadzi program stażowy w ramach działu utrzymania ruchu. Uczestnictwo w Naszym programie stanowi okazję do zdobycia profesjonalnego doświadczenia w przemyśle farmaceutycznym.

Opis stanowiska

Zadania na stanowisku:
# Tworzenie dokumentacji w obszarze utrzymania ruchu maszyn i urządzeń,
# Udział w wykonywaniu przeglądów, remontów i modernizacji urządzeń,
# Przeprowadzanie analiz usterek i awarii,
# Wsparcie zespołu utrzymania ruchu w bieżącej pracy,
# Wsparcie zespołu projektowego przy modernizacjach oraz nowych uruchomieniach.

Wymagania

# Jesteś studentem lub absolwentem studiów wyższych: automatyka, robotyka, mechanika, budowa maszyn lub pokrewne,
# Chcesz owocnie spędzić wakacje i zdobyć bezcenne doświadczenie zawodowe!
# Jesteś gotów podjąć wyzwanie i przekonać się jak wiele korzyści daje staż w dużej firmie,
# Znasz pakiet Office,
# Posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

Oferujemy:

# Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
# Ciekawe zadania,
# Możliwość samodzielnego prowadzenia projektów
# Szansę na doskonalenie języka angielskiego w codziennych zadaniach

To ważne by znaleźć właściwe miejsce dla siebie, jeśli zainteresowała Cię nasza oferta – czekamy na Twoje CV. Aplikuj!

Uprzejmie informujmy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Za wszystkie przesłane aplikacje serdecznie dziękujemy. W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez Gerresheimer Bolesławiec S.A. z siedzibą w Bolesławcu (59-700), ul. B. Chrobrego 15, moich danych osobowych podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych dla celów obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Gerresheimer Bolesławiec S.A. przez okres 3 lat od dnia wyrażenia zgody. Informujemy, że administratorem danych osobowych będzie Gerresheimer Bolesławiec S.A. i będą one przetwarzane w celu przeprowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Informujemy, że osobie wyrażającej zgodę przysługuje prawo do dostępu do treści danych, ich poprawiania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych oraz wycofania wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych, w dowolnym momencie. Informujemy również o przysługującym prawie wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO.
Oglądane: 84