Oferta pracy

Inżynier procesu

Winkelmann

Polska, dolnośląskie, Legnica
2018-07-11 2018-08-10
Specjalista

Opis firmy

Winkelmann Sp. z o o. jest częścią niemieckiej Winkelmann Group, składającej się z kilkunastu niezależnych jednostek biznesowych, zatrudniających 3000 pracowników na całym świecie. To dynamicznie rozwijającą się firma działająca w branży motoryzacyjnej i grzewczej, największe przedsiębiorstwo produkcyjne w Legnicy.

Sektor automotive Winkelmann Sp. z o. o. od 2005 roku zajmuje się produkcją części samochodowych dla prestiżowych światowych marek. W związku z intensywnym rozwojem i nowymi inwestycjami w tej branży poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:

Inżynier Procesu

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za:

Wdrażanie nowych oraz optymalizację istniejących procesów produkcyjnych, w tym:
•Czynny udział przy planowaniu i industrializacji, oraz przygotowaniu do SOP nowych wdrożeń
•Tworzenie specyfikacji technicznych, niezbędnych do zakupów nowych linii/maszyn
•Tworzenie dokumentacji procesów technologicznych takich jak: mapy inwestycyjne, instrukcje pracy, karty technologiczne, karty parametrów
•Opracowywanie planu rozmieszczenia maszyn w gniazdach produkcyjnych
•Nadzór nad dokumentacją rysunkową, specyfikacją produktu
•Przeprowadzanie oceny FMEA
•Analizowanie danych odnośnie efektywności prowadzonych procesów, oraz po przeprowadzonych próbach (produktywność, poziom braków)
•Definiowanie parametrów procesu technologicznego oraz metod ich kontroli, sprawdzanie i monitorowanie parametrów i zapisów technologicznych
•Koordynację uruchomienia produkcji nowego produktu oraz rozwiązywanie bieżących problemów procesu
•Ciągłe doskonalenie procesów z wykorzystaniem narzędzi Lean Manufacturing w celu uzyskania założonych wyników, poprawy jakości i wydajności w bieżących i nowych projektach
•Współpracę z działami, jakości, konstruktorów, technologów, projektów, planowania i logistyki w firmie w zakresie optymalizacji procesów produkcyjnych

Wymagania

•Wykształcenie wyższe techniczne
•Posługiwanie się j. niemieckim / angielskim w stopniu swobodnej komunikacji także w obszarze technicznym w mowie i piśmie
•Doświadczenie we wdrażaniu projektów produkcyjnych
•Znajomość procesów produkcyjnych w przemyśle motoryzacyjnym
•Znajomość praktyczna narzędzi Lean Manufacturing, VSM, AutoCad oraz metod FMEA, PDCA, DoE
•Znajomość procesów obróbki mechanicznej metali, ubytkowej i bezubytkowej (toczenie i formowanie na zimno), procesów mycia, procesów spawania (laserowego oraz elektronowego) oraz procesów montażu- mile widziane
•Poszukujemy kandydatów, którzy są kreatywni, a zdolność analitycznego myślenia i zaangażowanie są ich atutem, którzy są samodzielni, a ich praca jest dobrze zorganizowana

Oferujemy

•Skuteczne szkolenia wdrożeniowe i doszkalające kompetencje stanowiskowe
•Możliwość wdrażania podczas pracy własnych pomysłów i usprawnień
•Możliwość porozumiewania się i rozwijania znajomości języków obcych: angielski, niemiecki – dofinansowanie do nauki
•Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska i posiadanych kompetencji
•Nagrody uznaniowe
•Opiekę medyczną finansowana przez pracodawcę
•Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
•Dofinansowaną stołówkę posiłkową
•Plenerowe imprezy integracyjne
•Roczne rozmowy pracownicze
•Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
•Kartę Multisport Benefit
•Grupowe ubezpieczenia pracownicze
•Bezpieczne i higieniczne warunki pracy.

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym i zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Zainteresowanych informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

www.winkelmann-group.de

Oglądane: 95